Wpis z mikrobloga

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #taniesluchawki #taniegranie

Mirasy łapcie moją szybką recenzję słuchawek Tracer tws T1

Udało mi się zakupić takie oto słuchaweczki na dość dużej promocji bo zapłaciłem za nie 19,99 w lokalnym stoisku z elektroniką jak byłem kupić jakieś rezystory i inne badziewie.
Zatem słuchawki TWS (bezprzewodowe) za 20 ziko? hmmm zobaczymy.

Zanim je rozpakowałem zobaczyłem multum negatywnych opini ale co tam, przekonam się sam.

Odpakowałem i tu pierwsze problemy z parowaniem ale nie doczekałem się frustracji także raczej git.
Połączyłem się, wkładam do uszu i po recenzjach spodziewałem się że uszy zaczną krwawić a tu jak za 20 zł całkiem przystępna jakoś dźwięku.
Oczywiście słuchawkom brakuje na każdej możliwej płaszczyźnie ale przynajmniej gra to jakoś, coś tam basu ma, skąd te negatywne opinie?
Słuchawki za 20 zł albo mniej myślę a grają jak na tę cenę dobrze, na pewno lepiej niż tanie kabelkowe badziewia za podobną kwotę.
Brzmienie ma typową tanią studnię ale nie przeszkadza to jakoś bardzo szczególnie patrząc na paragon...

Wykonanie z kolei to koszmar, tani plastyk chiński który #!$%@? jak chiński brygadzista po 48 godzinnej zmianie w fabryce Xiaomi - bo dźwięk porównałbym do tych ich najtańszych budsów.
Części jednak (w porównaniu do Xiaomi) są spasowane tak jakby miały się rozlecieć.
Słuchawki również są naprawdę wyjątkowo lekkie.

Nie leżą w uszach niestety zupełnie, wypadają i są niewygodne, totalna porażka projektantów z Azji.

Mikrofon o dziwo pozwala przeprowadzić rozmowę bez większych problemów pod warunkiem że jest cicho w otoczeniu rozmówców.

Jednak moim zdaniem, jak za słuchawki za 20 zł opinie w internecie były zaskakująco złe.

Wszystko się rozjaśniło gdy wpisałem nazwy ich w google zakupy.
Ceny wahają się od 40 do nawet 100 zł.
Nie warto nawet za tę pierwszą kwotę jeżeli za 50 zł można mieć o niebo lepsze QCY.

Ale jako awaryjne słuchaweczki spoko, bardzo fajna opcja. Osobiście będę z nich korzystał do prac w ogrodzie i słuchania radyjka, czy odśnieżania. Jak się pogubią/popsują to nie wpłynie to na mnie w żaden sposób.

Za 20 zł do takiech rozwiązań - fajnie. Za więcej - odradzam
Pobierz zicco - #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #taniesluchawki #taniegranie

Mirasy łap...
źródło: comment_1640720381VI3LdngeOzuCNEUjrMpjTi.jpg
  • 3