Wpis z mikrobloga

  • 0
Dostalem od siebie na swieta #sodastream model "spirit". Napelniam kraniczanka, wiec temperatura taka normalna. Probowalem w roznych konfiguracjah, naciskam i trzymam przycisk przez 2 sekundy, puszczam i tak 5 razy. Woda co najwyzej ma stopien nagazowania jak normalna najtansza woda gazowana 3 dni po otwarciu, w sumie to prawie 0 widocznych bombelkow, jedynie jakis taki lekki posmak. Czy to takie gowno ma byc, czy mam jakis felerny egzemplarz, czy jestem ulomem i nie potrafie poprawnie obsluzyc tego skomplikowanego urzadzenia, dokrecilem butle na maksa, wode napelniam do linii na butelce. Butla wydaje sie byc ciezka, wazy ponad 1,2kg, wiec chyba powietrza nie sprzedali. Powiedzmy ze muszynianka mineralna jest dla mnie spoko, czy sodastream powinno dobijac do takiego stopnia nagazowania?
  • 8
  • Odpowiedz
@spo_: dokręć dobrze nabój,najlepiej odkręć i od nowa.
Ja na początku też miałem problemy ale po paru napełnieniach się naprawiło. No i gasuj więcej tak z 7 razu. No i nagraj film. Napełnij z 5-10 butelek
  • Odpowiedz
@spo_: Chyba coś źle robisz. Za pomocą spirita da się zrobić taką wodę gazowaną, że podczas picia gaz idzie nosem i uszami ;-)
A i podobno zgodnie z zasadami fizyki, w zimniejszej wodzie rozpuścisz więcej dwutlenku węgla, więc lepiej schłodzić wodę przed gazowaniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@eXe1987
@alegoraco
@mjjm
@daddyissues_

Dzieki za porady, odkrecilem, przykrecilem, napelnilem 2 butelki. Zaczalem krecic film, juz ostro wkurzony, wiec w passive-aggresive sposob przycisnalem na chama przycisk, zabulgotalo jak po polaczeniu sie piwa z ostrym kebsem i wyszedl gazowany szatan.

Czyli wychodzi na to ze bylem ulomny i za lekko przyciskalem, ale mirko nie zawiodlo i zamiast zrobic z siebie debila przy reklamacji, to moglem w wezszym gronie.
  • Odpowiedz