Wpis z mikrobloga

Czy macie problem z 3dsecure przy dodawaniu karty debetowej do revolut?? Dodaje kartę i błąd tzn. wyskakuje mi strona www.ipko.com.pl/3dsecure/visa biały ekran błąd na stronie i nic.
Pomoc do revolut to odpowiedzieli ,że zapytać się banku.
Dzwonię do banku to pozmieniali autoryzację na SMS i....problem wciąż ten sam.
Nawet dodanie numeru konta aby bezpośrednio przelewać środki to też wyświetla mi ,że wyskoczył błąd i nic nie można zrobić.

#revolut
  • 16
  • Odpowiedz
@nosreme: odpowiedź od Revolut:
Właśnie otrzymałem odpowiedź, że problem leży po stronie 3Ds Security zabezpieczeń od strony banku, nie naszym. Przekierowuje Cię na stronę, która jest biała i ta strona to uwierzytelnienie płatności przez Twoj bank. Bardzo proszę skontaktuj się z nimi w tej sprawie i powołaj się na to, że po przejściu przez doładowanie pojawia się białe okno z błędem, jaki Ci wyskakuje.
  • Odpowiedz
@100twarzygrzybiarzy: No właśnie, mi w banku zaczęli ustawiać autoryzację na smsy. Myślę sobie kurna jak tak ok, wiedzą w czym problem. Potem z numerem telefonu zaczęli kombinować.....
Niestety nic to nie pomogło.
Piszę do nich z pełnym wyjaśnieniem do banku w czym problem.
  • Odpowiedz
@nosreme: ja im napisałem dokładnie tak:
Tak, bank odesłał mnie spowrotem do Państwa ponieważ przeanalizował, że inne płatności 3d secure działają, tylko u Państwa nie, więc problem leży nie u nich a tutaj
I kolejna:
Bank określil, że mają państwo źle skonfigurowaną integrację z API checkout.com jako providerem usługi potwierdzenia 3d secure

To pierwsze to odpowiedź na to czy zweryfikowałem w banku, oczywiście tego nie robiłem, nawet z pko się nie
  • Odpowiedz
@nie-jestem-robotem: napisz do pomocy w revolut. Tzn. na czat.

Wkleisz ten text co napisał @100twarzygrzybiarzy :

Bank określil, że mają państwo źle skonfigurowaną integrację z API checkout.com jako providerem usługi potwierdzenia 3d secure.

Support wyłapie nieudane transkacje tzn. odrzucone i....i po jakimś czasie będziesz mógł bez problemu wpłacać $$$ :)
  • Odpowiedz