Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ukraina #zalesie #patologiazewsi #heheszki

Mój znajomy z studiów, żenił się - jest z Ukrainy.
Zaprosił mnie na wesele.
Wesele w Byszkiewie czy jakoś tak, no totalne zadupie, 3/4 domów z wychodkami, droga szutrowa itp itd.
Bieda taka że ja #!$%@?.
90% gości ubrane w "garnitury z komunii" i sukienki z ceraty.

No o co mi chodzi:
Ci mieszkańcy mnie traktowali jak jakiegoś milionera bo byłem w garniturze Vistula i przyjechałem 9 letnim Volkswagenem CC....

Oczywiście z męskiej publiki
- chcieli mnie pobić
- jestem #!$%@?ą bo nie piłem tyle co oni, alkoholu
- zazdrośni bo lepiej ubrany niż oni a ich baby wpatrzone we mnie jak w jakiegoś Pana z telewizji.

Z damskiej publiki
- wpatrzone jak w obrazek
- co chwile któraś mnie prosiła do tańca
- przegadany cale wesele, mimo że rozumiałem 1/3 tego co mówiły
- Jedne jakaś we mnie zakochana i robiła mi loda w kiblu

Ogólnie gdyby nie fakt, że piłem alkohol to mogłem to lepiej rozegrać
I po weselu zabrać kilka panienek moim autem do najbliższego hotelu (jakieś 40km) - a jestem w 100% pewien że było kilka takich co by się zgodziły.
Tak to spałem u kumpla w salonie na wersalce.

A jego zazdrosnym kolegom przeszkadzało moje auto.
Więc 2 dni po weselu szukałem z kumplem wulkanizatora żeby opony kupić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cb06230ed247000a9216c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
  • 63
@somskia: Widac ze nie bylas na prowincji w Ukrainie ani w Rosji. Tam serio czas sie zatrzymal. I jest dokladnie tak jak OP pisze.


@Niedobry Ukraina lokalna to jest 30 lat za nami. Duże miasta trochę lepiej jakieś 20 lat za nami.

Kijow wiadomo trochę się wybija. Ale to tak jak w rosji. Moskwa to inny świat niż jakieś małe miasto o wsi to już nie mówiąc itp.
  • Odpowiedz
I po weselu zabrać kilka panienek moim autem do najbliższego hotelu (jakieś 40km) - a jestem w 100% pewien że było kilka takich co by się zgodziły.


@AnonimoweMirkoWyznania: A ładne chociaż były czy jakieś karyny babuszki? Pewnie za dużo wypiłeś i sobie dopowiadasz troche xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdury. Zjechałem Ukrainę od Zakarpacia pod Donbas. Jest biedniej, ale to też nie jest tak, że ludzie dostają małpiego rozumu, jak zobaczą garnitur z vistuli i starego volkswagena. Polacy to też nie jest jakiś wybitny rarytas.
  • Odpowiedz