Wpis z mikrobloga

nie umywa się do historii z babką, która zamówiła cement z wniesieniem


@GaiusBaltar: to była większa dostawa, problem tylko że ktoś nie powiedział pracownikowi o tym drobnym szczególe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
275 kg węgla do paczkomatu? Jak to będzie zrealizowane?

@byczys: 11 paczek każda po 25kg - jak będzie miejsce w największych skrytkach to 1 paczka na skrytkę, jak zabraknie skrytek to skończysz jak @zuchtomek i odwiedzisz kilka różnych paczkomatów.
Każdą rzecz można wysłać paczkomatem ale warunek jest taki że da się podzielić na 25kg paczki które mieszczą się do skrytki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no chyba
  • Odpowiedz
@byczys:
Że jeszcze nikt nie wkleil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-bądź synem mojego ojca

-ojciec ma firmę ogrodniczą

-firma specjalizuje się w sprzedaży ziemi ogrodniczej i kamieni

-inne rzeczy też są, ale teraz nieistotne

-chciej dokoksować firmę, wiesz młody jesteś, to ty w te internety umiesz, może ktoś coś kupi

-no to pyk, sklep internetowy

-jakoś idzie, ktoś coś kupił, mamy pierwszych klientów

-czym to wysłać, czym
  • Odpowiedz
to jest max co mogę zamówić przy darmowej wysyłce.


@byczys: w jednym zamówieniu, możesz złożyć kolejne 3 i zamówić jeszcze 3 razy tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@byczys: tak, możesz. Przyjdą 4 paczki po 25 kg z jednego zamówienia. Po trzecim zamówieniu będziesz musiał napisać do supportu allegro, żeby Ci odblokowali dalsze kupowanie. Kupiłem tak 450 kg żwiru podczas lockdownu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@byczys: widziałem tego typu akcje na allegro. W wielu aukcjach jest dopisek że worki będą paskowane maksymalnie po 25kg jako jedna przesyłka i kupującemu zostanie doliczona opłata za pozostałe gdy wybierze Paczkomat ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz