Wpis z mikrobloga

Chyba rozpoczynam czelencz rok hodlingu krypto( ͡° ͜ʖ ͡°) bo inaczej to się nie dorobimy…

Do wydania 3k$ podzielić na 200 a wiec 15 krypto każdy o wartości 200 dolkow kupione w styczniu sprzedane w grudniu 2022. Jakie polecacie ? Niech wypok pokieruje tymi pieniędzmi. 15 coinow które zrobi 838373728% procent jakies propozycje coś ktoś ? ( )
#kryptowaluty
  • 13
@Wypokowicz93: zielonka wykop to ostatnie miejsce na takie pytania, idz na zagranicznego reddita, i probuj szczescia. Na 99% nikt ci za darmo nie udzieli sensownych informacji taka wiedza kosztuje, wiec poświęć chociaz meisiac na edukacje analizuj rynek, zobacz kalendarz ekonomiczny i działaj, nie licz na wiedze podana na talerzu XD
@ksander: No właśnie i tak najlepiej. Albo dokupować albo kupić raz porzadnie i trzymać cały rok. I właśnie nie 2 waluty tylko z 10-15 przecież większość i tak wystrzeli w kosmos. A problem jest w tym, ze każdy jak widzi wzrost o 100% odrazu się #!$%@? i nawet nie da szansy tej monecie naciek urosnąć.
@Wypokowicz93: Za każdym razem jest ta sama gadka, ze to już koniec, ze już takie wzrosty się nie powtórzą. Już tyle razy w to uwierzyłem, ze teraz robie to co mi głowa podpowiada.

Wybrałem sobie kilka projektów i akumuluje. Za rok/dwa lata może być ładna suma, jak nie będzie to trudno i tak bym ta kasę #!$%@? na szlugi, narkotyki i gastro. A teraz mam jakiś cel, a czy coś z