Wpis z mikrobloga

Kiedyś społeczeństwo "wymuszało" bycie wierną miła i kobiety to przyjmowały.


@scotieb: Wymuszało bycie wierną i miłą na pokaz, kiedy nikt nie patrzył nie były już takie miłe i wierne.

Dla mnie seks to tylko dodatek. Najważniejsza byłaby bliskość i poczucie, że mam dla kogo żyć.

@Ignite: Nawet za cenę bycia cuckoldem i tym że ta miłość nie byłaby odwzajemniona?
@Niski_Manlet: To nie tak. Różowa, którą zacytowałeś zwraca uwagę tylko na seks. Ja nie chciałbym, by dziewczyna pożądała mnie pod względem czysto fizycznym. Chciałbym mieć dziewczynę, z którą mógłbym ułożyć sobie życie.
@tangerynke: Czy ty twierdzisz, że transhumanizm jest bezpośrednio powiązany z automatyzacją? I skąd pomysł o wybijaniu bydła? Kto miałby owe bydło wybijać? Gdzie można o tym więcej poczytać?
I może ja jestem w tych top 10%?
@tangerynke: O i ile elity nie planują zacząć same gotować sobie obiadków i pracować w elektrowniach to masy zawsze będą potrzebne. Masy przestaną być potrzebne gdy powstanie twarde AI. Ale skąd pewność, że twarde AI samo nie obali elit? I zamiast jakiś diabelskich planów depopulacji i walk z rewolucją dadzą UBI i zalegalizują narkotyki z opioidami włącznie a potencjalni rewolucjoniści sami się zlikwidują.
@tangerynke: Równie dobrze elity mogłyby zacząć zamawiać catering dietetyczny. Czy myślisz, że prosty automat może zastąpić najlepszych kucharzy? Jeśli tak to go zbuduj i sam zostaniesz członkiem elit.

you will own nothing and be happy


A to akurat byłaby poprawa losu dla większości ludzi. Bo większość z nich ma jedynie długi i nie jest szczęśliwa.
I lepsze UBI niż #!$%@? w dla korpo lub janusza.