Wpis z mikrobloga

No i mam swoje słuchanie się szurow i szczepienie się! Od trzech tygodni mam chrypkę która muszę wykaszlec, żeby się pozbyć. Czuję uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej. Dziś doszła mi temperatura 37,5 i chyba mam lekko powiększony węzeł chłonny. Mam 26 lat i nigdy nie chorowałem, prowadzę aktywny sportowych tryb życia. Teraz zwyczajnie boję się o swoje zdrowie i wiem, że popełniłem ogromny błąd szczepiąc się. Z objawów wynika, że to poważne powikłania, których pewnie bym uniknął gdybym tylko wcześniej się nie zaszczepil. A na domiar złego czeka mnie najpewniej wizyta u lekarza i kajanie się za brak 3 dawki... Wstyd mi. Proszę młodzi przemyślcie to jeszcze raz i nie popełniajcie tego samego błędu co ja. Uwierzcie mi nie chcecie tego przezywać.
#koronawirus #covid19 #szczepienia
T.....e - No i mam swoje słuchanie się szurow i szczepienie się! Od trzech tygodni ma...

źródło: comment_1640623549S2z2EfBwN0mMGaGYny5pdx.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Z objawów wynika, że to poważne powikłania, których pewnie bym uniknął gdybym tylko wcześniej się nie zaszczepil


@Tallahasee: kolejne opowiadanie z cyklu 'gdybanie'. Mogę napisać klika innych wersji , np taką w której gdybiący odchodzi w niebyt bo się nie zaszczepił i parę innych wersji pośrednich. i Co z tego ?
Tu obowiązują prawa wielkich liczb i statystyki - chyba że już nikomu , i w nic nie wierzysz , no
  • Odpowiedz
Mam 26 lat i nigdy nie chorowałem, prowadzę aktywny sportowych tryb życia


@Tallahasee: i sie zaszczepiłes na pseudogrypke ktora ma smiertelnosc 0.00001% w twojej grupie wiekowej? Was sieją czy sami sie tacy rodzicie? XD
  • Odpowiedz