Wpis z mikrobloga

jesteśmy nową firmą, 25 pierwszych komentarzy zgarnia darmowy magnes, do tego losowanie 5 dowolnych plakatów, trochę naszej historii i rabatowy kod

Dzień dobry. :D

Piszę to trochę ze strachem, bo jak to mówią łaska wykopu na pstrym koniu jeździ... Mam jednak nadzieję, że jakoś to mi wyjdzie :) i nie skończę kiedyś jak Pan od marketingu Solgazu.

W tym roku - trochę przypadkiem, pobocznym torem zacząłem rozwijać "plakatowe wydawnictwo". Na początku wydaliśmy miasto #stagard - później kilka plakatów ze #szczecin, a potem już kolejne... W opracowaniu mamy serie tematyczne, które pokażemy niebawem. Powoli coraz fajniej się to rozkręca i coraz bardziej mnie cieszy. W grudniu udało się nam uruchomić sklep internetowy.

Znajdziecie go pod adresem: westpomerania(kropka)com

Ale przechodząc od samego rozdajo - pierwsze 25 komentarzy pod postem (obojętnie jakich, byle w dobrym tonie) :) nagrodzimy darmowym magnesem (do wyboru z zakładki magnesy na naszej stronie) i wyślemy listem zwykłym pocztą polską (zrobimy to w drugim tygodniu stycznia).

Do tego - wśród plusujących rozlosujemy 5 osób, które wybiorą sobie darmowy plakat. Warunkiem jest jedynie opłacenie wysyłki - abyśmy wiedzieli, że wylosowany chociaż trochę chce ten plakat i odbierze go z paczkomatu.

Losowanie zorganizujemy 3 stycznia i opublikujemy je pod tym postem.

Co jeszcze - gdyby kogoś nasze plakaty zainteresowały - włączyliśmy kod rabatowy "WYKOP25" - który działa do 31 grudnia do godziny 23.55 - i obniża koszty towarów o 25%.

#rozdajo #plakat #plakaty #magnesy #westpomerania
  • 82