Wpis z mikrobloga

@jaroslawII: wykorzystywać tak aby czołg miał najlepsze parametry czyli wyposażenie za obligacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie wiesz na jakim czołgu jakie moduły to tu jest pomocna stronka https://skill4ltu.eu/
Też nie ma co na siłe grać takim jak jest podane na stronie tylko musisz sam eksperymentować i dobierać moduły pod twój styl gry i czołgi którymi grasz
@Punk911
@jaroslawII
Do strony skilla podchodził bym z przymrużeniem oka. Skill gra z kilkiperkową załogą i jedzeniem i często wyposażenie które proponuje wymaga takiego bogatego setupu żeby działało. Dla przykładu w su 130 pm jest podana optyka i żeby osiągnąć z tym max view range potrzebne są nam modyfikacje polowe, perki do załogi i jedzenie, tak więc jak ktoś ma załogę z 2 perkami i jeździ bez jedzenia to lepiej założyc lornetkę
@kasztan_: On wozi turbo, ulepszone celowanie i stabę na vz55. Do tego gość poleca wymiennie ze sobą stabę i irm. Z całym szacunkiem do contentu jaki tworzy i samozaparcia w markowaniu czołgów, niestety muszę przyznać smutną prawdę. Mianowcie on o grze niekiedy nie ma większego pojęcia niż gracz z ~2k recent wn8. Przykładem był jego film o 'cichym buffie' artylerii zaraz po zmianach w nich. Bazował na wykresach z tomato.gg. Oczywiście
@Bioenergoterapeuta: A jaki zestaw na Vz. 55 najlepiej? Bo ja jedynie zamiast celowania używam wentylacji, tak to też mam turbo i stabę (+ulepszenia polowe) i gra mi się dobrze, mimo że czasem brakuje tego HP. Wenta i stabilizacja oczywiście fioletowe.
@Finnophile: Ja mam 2 zestawy. W obu wspólnym czynnikiem są fioletowa wenta i fioletowa staba. Wymiennie mam ze sobą HP i turbo. Aczkolwiek widziałem że dobrze sprawdza się także różowe ulepszone celowanie zamiast hp/turbo. Są ludzie, którzy rezygnują z wenty lub staby, by mieć razem HP+turbo. Ale to już fanaberia moim zdaniem. Reasumując fioletowa wenta i fioletowa staba to must have, bo boostujesz praktycznie wszystko, co najważniejsze w magazynku z sensowną
@Bioenergoterapeuta: No ja właśnie przez moment myślałem, czy nie zmienić staby na HP, jak często robię na ciężkich, ale tutaj się to raczej nie sprawdzi i jedynie turbo mógłbym na coś zamienić. Ale jeszcze mam problem z oceną, co na jakiej mapie się bardziej przyda, dlatego na razie zostaje ten dość uniwersalny build. Upewniałem się tylko, dzięki!