Wpis z mikrobloga

@rtp_diov: juz nie pamietam . core jakos 800mhz-900mhz , mem roznie - max gdzie nie spada -50mhz. rx 6600 tez za duzo , w hive schodze do 40W przy 29mh , ale rzeczywiste +10 patrzac na watomierz. 6600 xt 55w w hive , rzeczywiste przy 33mh jakos 65W.
  • Odpowiedz
@rtp_diov: no 1660 ti ladny perf wat . ale i tak najlepsze 3070 . mam takie ktore ustawilem perf/wat na 0.71 MH/J . dlatego te wszystkie poradniki z youtube naszych specow jak jakis baksik ... to ja pie... kiedys obejrzalem to sie za glowe lapalem co on tam ustawia czasami , albo ile zasilczy daje..
  • Odpowiedz
@theoforos1: wiem ogólnie ze wszystkim tak jest w każdej dziedzinie. czy to it, księgowość, motoryzacja, prawo czy muzyka. trzeba naprawdę głęboko wejść w temat, żeby dojść do prawdziwej perfekcji - większość ludzi ma powierzchowne pojęcie o temacie. Obecnie zajmuje się lepszym tuningiem oc 3060tek oraz 1660super - już z pewnymi efektami w stylu zwiększenie hashrate a temperatury spadły i wymagana moc także. Potem będę też pracować nad swoimi 1660ti. Może uda
  • Odpowiedz