Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyste_Buty: imho, to skrajnie nieodpowiedzialne byc dorosłym człowiekiem i nie mieć grosza przy duszy, mi już wiele razy zdarzyło się, że jakiś automat połknął pieniądze (które nota bebe później odzyskałem), ale nie płakałem z tego powodu operatorowi, który gówno może zrobić
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: Tak, owszem, ale chodzi o to ze słychac wyraznie ze facet jest w nerwach, niemal w furii i zwyczajnie empatia nakazywałaby nie #!$%@?ć masła maślanego jak robot tylko sprobowac chociaz wyjasnic sytuację „bardzo mi przykro, niestety takie mamy procedury że to nie działa tak od razu, ale gwarantuję panu że odzyska pan pieniądze, z tym że niestety trzeba poczekać” :/

Cokolwiek. A nie #!$%@?- chlop sie o oburza- ale jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyste_Buty: no co ja ci zrobię, gdyby ktoś na mnie #!$%@?ł, to pewnie bym mu odburknął dużo gorzej, dlatego nie wyobrażam sobie pracy tych operatorów xd
Jakby w nerwach pobił pracownika stacji benzynowej to byłoby to godne wytłumaczenie?
Żyjemy w społeczeństwie bo potrafimy się dogadać, kto tego nie rozumie, może powinienem zamieszkać gdzieś dalej
  • Odpowiedz