Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie gier z serii #nioh, mam obie części, jedynkę z wszystkimi dodatkami i gołą dwójkę, która wg was jest przystępniejsza dla laika? Ograł bym ale wolę zacząć od łatwiejszej żeby się nie odbić za szybko.
I czy Warto kupować seasson pass do dwójki?
#gry #ps4 #ps5
  • 5
@malyyoda: Ukończyłem tylko jedynkę ze wszystkimi DLC. Na początku jest cholernie trudno, zwłaszcza kilku pierwszych bossów sprawiło mi sporo problemów (Onryoki, Hino-Enma, Nue). Jednak jak już się zaznajomimy z mechanikami i rozwiniemy postać to staje się znacznie prostsza, większość następnych bossów do końca gry pokonałem za pierwszym/drugim razem (kluczowe jest wykorzystanie magii, która spowalnia wrogów o 50% i wskrzesza nas po śmierci). Dopiero poziom trudności znacznie wzrasta w DLCkach, nawet nie
Dzięki, właśnie myślę czy by nie zacząć od jedynki, kiedyś próbowałem grać w jedynkę ale za dużo nerwów straciłem, teraz chce spróbować ponownie ale jeszcze czekam na kogoś kto wypowie się o dwójce:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malyyoda: Jedynka wydaje mi się znacznie prostsza po ograniu dwójki. Dwójka już na sam start pokazuje swoje ząbki ( drugi przeciwnik w grze już jest wyzwaniem xD)
@malyyoda: Zacznij od jedynki, bo druga część to praktycznie taka sama gra która po prostu wprowadza parę nowych rzeczy. Natomiast obie części są dość długie i prawdę mówiąc wątpię że będzie Ci się chciało ogrywać dwie części jedna po drugiej