Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, jak ludzie mają traktować tego wirusa serio i wreszcie się zaszczepić, jak co raz politycy (zarówno nasi, jak zagraniczni) na wielkich spotkaniach nie noszą maseczek? Ostatnio Kurski wyzdrowiał w jeden dzień xD
Śmiejecie się z szurów, a powinniście z polityków, którzy podsycają teorie spiskowe swoim głupim zachowaniem.
#neuropa #4konserwy #teoriespiskowe #foliarze ##!$%@? #polityka #koronawirus
  • 22
Śmiejecie się z szurów, a powinniście z polityków, którzy podsycają teorie spiskowe swoim głupim zachowaniem.


@DIO_: to jest akurat smutne i tragiczne, bo pokazuje jak bardzo oni mają w dupie ludzi - wiadomo, że najbogatsi obecnie nie mają się za bardzo czego bać w covid. W razie pozytywnego wyniku testu przeciwciała, najlepsze leczenie które już na tych 5 mln ofiar i 250 mln ozdrowieńców wypróbowano.
U zaszczepionego, nieotyłego człowieka przed 70,
to jest akurat smutne i tragiczne, bo pokazuje jak bardzo oni mają w dupie ludzi


@megawatt: Najgorsze jest to, że tak samo dzieje się na zachodzie. Kolejny polityk wypiął się na własny naród, zostając dyrektorem w jakiejś ruskiej spółce. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jeżeli jeden z twojej klasy zostanie złodziejem to uznasz wszystkich za złych?


@przeciwko78: Uznałem ludzkość za złą lata temu... Za mniejsze przewinienie.

Tym bardziej należy się szczepić skoro mamy tak beznadziejną władzę.

Żeby tylko my. Na zachodzie właśnie tak samo się zachowują. Maseczka przed kamerą a potem zdejmują.
Powiem ci, ja już nie wiem w co wierzyć i komu wierzyć. Boję się, że stanięcie po jakiejkolwiek stronie mnie w jakiś sposób
@przeciwko78 a pamietasz jak swego czasu mowiono ze ue zamowila po kilka dawek, bodajże 8 na obywatela? To byla teoria spiskowa, a te madre głowy dalej naganialy na 1-2 dawkowe szczepionki. Klamali wtedy bo jestem pewny ze wiedzieli. A jesli nie przewidziano takich podstwowych rzeczy to skad wiadomo czy smiercionka jest bezpieczna. Narazie wyglada na konia trojańskiego. Wielu wierzących w nauke łyknęło propagandę...
@przeciwko78 wiem tylko, ze to nie jest szczepionka ale kon trojański pod taka nazwą żebyś to bral, ze niby bezpieczne :) cala anglia wyszczepiona a maja kwarantanne. Czy do kowidianina cos dociera? :)
@przeciwko78 tak, właśnie myślę. Dziwi mnie tylko ze te szczepionki mialy byc takie super a umiera tak dużo starych gdzie wyszczepienie w tych grupach jest największe. To by potwierdzało ze jest problem z dostępem do lekarzy. Zaszczepionym po pozytywnym teście wpisuja dalej np. zawał a nie zaszczepionym cowid i tak sie kreci. Gdyby szczepionka działała niepotrzebne bylyby maski, dystanse i paszporty kowidowe.
@kotecci: tylko połowa się zaszczepiła, druga połowa właśnie zapycha szpitale, bo to oni najczęściej ciężko chorują.
Szczepionki słabiej chronią niż oczekiwano ale nie mamy lepszej obrony, zwłaszcza że maseczki nosimy już najczęściej dla świętego spokoju, pod nosem lub na brodzie.
Lekarz musiałby być idiotą żeby masowo fałszować dokumentację medyczną, a ty jeszcze twierdzisz że generalnie wszyscy tak robią.
@przeciwko78: chwila, fajnie jakbys odniosl sie do nieprawdziwych 50% ktore podales ;) Skoro w tym punkcie myliles sie to skad wiesz jak jest na oddzialach kowidowych?

Mam info od znajomej ktora tam pracuje i jest zachwycona wyzszymi stawkami - kazdy chce tam pracowac bo duzo wieksza kasa. A przy wyszczepieniu starych w 70% to juz samo mowi przez sie jaka jest skutecznosc tych szczepionek ....