Wpis z mikrobloga

@A330: a w sumie to zapomniałem że mfd z dcs'a eksportuję na taki 10'' monitorek na którym mam doklejone ramki coguara więc chyba liczy się jako dwa monitory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DCS serio polecam VR


@A330: kupiłem ze dwa lata temu oculusa do dcs'a. Boże jakie to było #!$%@? xDD Opisywałem na tagu. VR może będzie się do czegoś nadawał za 10 lat ale nie teraz.
@TrueGrey: do sterów kierunku mam pedały t.flight.

Szczerze to jeszcze tego winwinga nie miałem okazji testować w grze, w przyszłym tygodniu dopiero pogram jak ogarnę mocowania do biurka bo te które zamówiłem od winwinga są zbyt niskie i zbyt daleko od blatu. Muszę je albo przerobić albo zrobić nowe - skłaniam się ku 2giej opcji.

Ogólnie wszystko wydaje się być w opór solidne i ciężkie. W oczy rzucił mi się pinkie
newerty - @TrueGrey: do sterów kierunku mam pedały t.flight. 

Szczerze to jeszcze ...

źródło: comment_1640465568DVOALODjSIypZtuMw516tA.jpg

Pobierz
@newerty: ja poskąpilem i kupilem samsung oddysey plus i... Oculus kumpla sie nie umywa :) ale fakt, najlepsza robote VR robi nie w DSC, ale IL2 z uwagi na specyfikę walk:)
Latam juz tylko i wylacznie w VR


@emissary: mnie wkurzało że w VR wszystko było takie nie ostre, czułem się jak jakiś Steve Wonder - żeby coś zobaczyć musiałem się nachylać do mfd. Wymieniłem vr na monitor i jest bajlando.
@hydrocyfolumpus: joya zrobię do fotela ... mam już w głowie nawet zarys mechanizmu składania go pod fotel, a przepustnicę chyba wpuszczę jakąś szafeczkę na kółkach. Nie mam jeszcze co do niej sprecyzowanych pomysłów, ale nic oprócz szafki nie przychodzi mi do głowy.