Wpis z mikrobloga

Witam,
Dostałem darta na święta :) kiedyś wspomniałem że chciałbym, przeszło mi, ale luba pamiętała i kupiła. Pobawiłem się chwilę, ale mam problem.

Widziałem że są jakieś zabezpieczenia typu "opona" które chronią rzutkę jak nie trafię w tarczę.

Macie jakieś własne patenty, nie chcę wydawać 150 zł na oponę jak nie wiem ile pogram.

Myślałem o np płycie OSB i piance do wypełnień, płytę mam gdzieś w garażu, a piankę można kupić za 20-30 zł. Jakies rady na nowiciusza ?

#dart #winmau #blade #rzutki
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiewzruszonaMasa shafty progrip są dobre, a piórka to wedle upodobań(różne kształty zależne od stylu rzucania). Dziurkowanie piórek zwiększa żywotność shaftow, więc możesz wydać dodatkowe 40zl na dziurkacz, będziesz dużo rzucał to ten zakup powinien szybko się zwrócić.
  • Odpowiedz
@NiewzruszonaMasa: Shafty Red dragon nitro tech (posiadają aluminiową końcówkę przez co bardzo ograniczysz ilość Robin Hoodów), piórka rihno z winmau albo hardcore z Red dragon + protektory na piórka. Jeśli zaczniesz grać regularnie to wymiana na lotki wolframowe zamiast tych z zestawu
  • Odpowiedz
@Chael: Mam pytanie. Te wykonania wyżej są tylko w około tarczy ? Czy pod tarczą tez jest korek / lina ? W przypadku liny raczej tylko do okoła.

Korek wygląda prze zajebiście, ale roboty z tym sporo się wydaje.\
\

EDIT: DOBRA ZNALAZŁEM:
https://www.google.pl/search?q=wine+cork+dart+board&sxsrf=AOaemvJJ8I59Kdd_HVs66Sy6FgpUk0CytQ:1640510495078&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwirkrzqkYH1AhWmR_EDHc4aDn4Q_AUoAXoECBEQAw&biw=2770&bih=1312&dpr=1#imgrc=xKEb3ovlqQ78lM
  • Odpowiedz