Wpis z mikrobloga

Jak zostać łowca w gildii kupieckiej? Mam tylko opcje, żeby dołączyć do oddziału Adelarda, ale ja nie chce do niego. Kto jest drugim gościem? Gadałem z każdym, nie ma więcej opcji dialogowych..
#kronikimyrtany
  • 15
  • Odpowiedz
@agdybytak: Ze strony Garosa powinieneś mieć możliwość dołączenia do łowców. Jeśli lecisz w łucznictwo to lepiej dołączyć do Garosa. Adelard oferuje szermierkę. Też miałem podobny problem co ty. Spróbuj się przespać i w kolejnym dniu pobiegaj przy zwykłych najemnikach, oni powinni cie zaczepić, że Lorenzo chce porozmawiać (Musisz mieć ukończone zadania dla Garosa). W przypadku, gdy Lorenzo przekaże ci informacje, że tylko Adelard jest z ciebie zadowolony to juz druga opcja
  • Odpowiedz
@agdybytak: Ja już skończyłem grę, więc popatrzyłem według ukończonych zadań. Być może te zadanie, które napisałem powyżej odnosi się do jeszcze innego zadania xD
  • Odpowiedz
@DeskaOd: zaczyna mnie to powoli wkurzać. Cofnąłem się savem, zrobiłem te tereny łowieckie i na wejściu zagaduje mnie najemnik. Mówi, żebym się zgłosił do Lorenzo, a ten mnie kieruje do Adelarda. Gdzie u Łowców też zrobiłem wszystkie questy, nosz ja pierdddd
  • Odpowiedz
@agdybytak: Jak zrobisz te najważniejsze questy to nawet jak cie zaczepi najemnik to warto przespać się. Istnieje wtedy szansa, że jeszcze raz cie zaczepi w ramach wykonanego questa dla Garosa. Też miałem z tym problem i robiłem to na wiele sposobów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz