Wpis z mikrobloga

@Hedage: Nie no gratuluję szybko zgarniętych itemków, teraz próbuje wszędzie wycisnąć kryształy zanim sięgne po portfel... a przed momentem zużyłem ciężko zdobyte xtalsy na EXPA zamiast FOCA, brawo ja xD
  • Odpowiedz
@Tradey: To mogłem być ja... xD Totalne jolo z tą bronią, miałem na 34 pulle, normalnie bym się nie bawił, bo bez guaranteeda to lipa, a w tym jeszcze pity nie przechodzi. Miałem się wstrzymać, ale potem patrzę, że są też stigmy/broń dla astrologos, i blood dance też jest, to myślę no kuuuurna, może coś wpadnie, byle nie Welt.

I początek był dołujący dość, bo w pierwszych 20 pullach wpadły tylko
  • Odpowiedz
@Hedage: Ja po 38 rollach w FOCA wydropiłem Zither dla SA (w pierwszym rollu), Himeko B (yay), Welt B (przyda się bo używam Scotta na HoRze) oraz Avogardo T (który też nie mam pojęcia dla kogo jest), a w ogóle to jestem na 9 rollach więc ten stracony to jest gwarant 4* itemu.
  • Odpowiedz
O, zazdro zithera... Mógłbym go wziąć w elite worksach, bo mam 18 tych gówienek nazbieranych, ale czekam na jakieś deale... Może dadzą baner z zitherem i stigmami, to bym coś spróbował pulnąć, a potem czego nie dostanę, to sobie można dobrać w elite worksach. A jak nie dadzą, to nie wiem kurdebele... Trudne wybory.

To do keya gwarantowanego już niewiele brakuje. Szkoda, że baner tylko kilka dni trwa, może być ciężko bez
  • Odpowiedz