Wpis z mikrobloga

Ciekawy cytat od Dapsa o EG:

I will say one thing as I see the community roast certain players more then others for EG's donwfall but CeRq out of all the players in this team put in a ton of time to try and get out of his slump by watching demos, playing the most out of anyone, asking questions, doing 1 on 1 demo review etc.. but the reality is that it was pretty much impossible to play well in this team with how dysfunctional it was.

Bardzo zła wiadomość dla MICHA, bo w razie ewentualnego transferu może dostać negatywne recenzje od ekipy EG.
Polecam cały tekst- https://pastebin.com/3mqhGf33

PS. Jak daps wbił na trenera, to od razu chciał zrobić 1 lub 2 zmiany. Ciekawe, o kogo chodziło :- )
#csgo
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymk: nie wiem czym się tu martwić, wszak i tak co najwyżej będzie ze snaxem grał, a ten to ma na to konkretnie wywalone akurat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abaac: Kurde jednak trochę jest czym, bo gościu to absolutnie król aima w Polsce i ma taki talent, że trudno w to uwierzyć (nawet na skalę światową). Niestety, bryluje w jednej kategorii, a reszta działa na jego minus.
@dymk: aimowo to on królem mógł być ze 3 lata temu, teraz takich aimerów to łapiesz w siatkę w pierwszym lepszym meczu na faceicie i wrzucasz do akademii. Zamiast tracić czas na MICHA, który sobie w przyszłym roku pogra w polskiej lidze esportowej, to bym się już lepiej zainteresował duetem z MOUZ NXT, bo tych kariera jeszcze przed nimi.
@abaac: To są mocne słowa, ale ja się z nimi nie mogę zgodzić. On po prostu ma to tego niesamowite umiejętności, których wielu nie będzie w stanie wyćwiczyć- nawet młodzi i zdolni gracze nie będą w stanie tego powtórzyć. Ten ziomek AIMowo jest lepszy od Byaliego w formie, ale jednak to Paweł jest znacznie lepszym graczem w drużynie, a nie MICHU.

PS. Gdyby Snax miał AIM'a MICHA...
@dymk: to by był niewiele wyżej niż jest teraz. Jego lenistwa nie wyleczysz od tak.

tak samo jak nie nauczysz muzgu i gamesensu. Nie ma żadnego boskiego aimera micha, to wy go wymyśliliście - polscy fanboje! Siuhy > michu eot.