Wpis z mikrobloga

Cóż mogę powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem bardzo zachwycony Paczką :D Bardzo dziękuję Ci mireczku @wujeklistonosza za tak dobrze dobraną paczuchę. Po otwarciu mimo silnej chęci otwierania po kolei prezentów, przeczytałem List od ciebie, czytając go coraz większa radość pojawiała się na twarzy. Każdy z wybranych prezentów jest idealnie dobrany. Takiej książki jeszcze nie posiadałem, wiec po zapoznaniu się z treścią trafi dumnie na półeczkę z innymi książkami z architekty. Bardzo rozbawiła mnie racja żywnościowa gdyż sam posiadam ich kilka w mojej szafeczce małego preppersa. Przyda się idealnie na wypady w góry lub inne podróże. Klucz już trafił do roweru, jest kompaktowy i będę miał wreszcie porządek z innymi luźnymi kluczami które woziłem w sakwie. A model, bardzo dobrze trafiony, co prawda nie trudziłem się jeszcze składaniem metalowego modelu ale myślę że poradzę sobie i z tym tematem. Jeszcze raz dziękuje za tak wspaniałą paczkę i Tobie również przesyłam Życzenia - Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

P.S. Klika cukierasów już zjedzonych. A co do wiedźmina, muszę się zabrać za dwójkę, puki co dwa razy przeszedłem 3 część ( )
#wykopaka #prezent #swieta
kamilbrawo2 - Cóż mogę powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem bardzo zachwycony Paczką :D Bard...

źródło: comment_1640343044DqTx01TcW7vootfKn0MCPr.jpg

Pobierz