Wpis z mikrobloga

Wiecie, że w tegorocznej #wykopaka brała udział najprawdziwsza Fabryka Zabawek Św. Mikołaja?

Miałem to szczęście, że otrzymałem piękny prezent od oryginalnego św. Mikołaja, który bardzo dokładnie przeczytał mój list! Chyba jednak byłem grzeczny w tym roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój św. Mikołaj pięknie spakował paczkę, a w momencie kiedy ją otwierałem wraz ze swoim #rozowypasek, zaskoczył nas wielki napis z życzeniami, a zawartości paczki chyba nie dało się już chyba bardziej spersonalizować (ʘʘ)

Oprócz starannie napisanego listu, w paczce znaleźliśmy:

1) najprawdziwsze, spersonalizowane przepisy prosto od kucharza św. Mikołaja; do tego ostre papryczki które uwielbiam i przyprawy do grzanego wina (!). Żeby papryczki nie zostały pożarte przez kogoś przez pomyłkę, św. Mikołaj dorzucił też śliczny słoiczek, w którym można je przechowywać;

2) PUZZLE, które zapewnią nam świetną zabawę na kilka wieczorów, a po wszystkim na pewno wylądują na ścianie - w końcu wyglądają jak dzieło Picasso, a ich ułożenie na pewno nie będzie łatwe; jest to też dla mnie super sposób na spędzenie wolnego czasu, sam bym na to nie wpadł!

3) mając już takie dzieło na ścianie, będę mógł sprawdzić się wykonując kolejne - Pana Piernika, którego można samodzielnie pomalować i powiesić na choince!

5) ręcznie SZYDEŁKOWANE maskotki, które już mamy przyczepione do kluczy, są super w dotyku! to naprawdę mega niepowtarzalne rzeczy, wywołały bardzo dużo radości i wzruszenia!

6) słodycze, bez których paczka nie mogła do nas wyjechać! Mikołaj tego nie wiedział, ale uwielbiam żelki i z całą pewnością będzie to fajne odstępstwo od "diety", w której staram się unikać słodkiego - te są o wiele zdrowsze!

7) MASECZKI, które wywołały ogromną radość, bo jest to prezent specjalnie dla mojego różowego, który pomagał mi w tegorocznej edycji; są tam również maseczki koreańskie, więc dziewczyna nie może się doczekać, aż zrobi sobie domowe SPA!

Drogi św. Mikołaju, prezent absolutnie przekroczył moje oczekiwania! Doceniam staranność zapakowania, świetny list, w którym dzielisz się też swoim hobby, wszystkie przepisy oraz niezwykłą kreatywność i personalizację paczki.

Naprawdę bardzo DZIĘKUJĘ! (ʘʘ)

Życzę mojemu św. Mikołajowi i Wam wszystkim magicznych i wesołych Świąt!

#pokapake #swieta
k.....4 - Wiecie, że w tegorocznej #wykopaka brała udział najprawdziwsza Fabryka Zaba...

źródło: comment_1640334732Wwv5DHyWRlEetO07kvkUBP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz