Wpis z mikrobloga

Mirasy! Praca szuka człowieka.

Szukamy monterów zabudów targowych, praca polega na montażu i sprawdzeniu na miejscu, a następnie wyjeździe na targi lub do klienta i podkładaniu na gotowi ponownie. Zabudowy tworzymy z profili aluminiowych a następnie ubieramy wydruki z materiału lub PCV. Także czysta i przyjemna robota. Lokalizacja Bielany wrocławskie, a właściwie to prawie Wrocław bo wjazd od Wałbrzyskiej. Zarobki na początek 3500netto plus premia i nadgodziny, natomiast realne zarobki w sezonie targowym, czyli od lutego do czerwca i od września do grudnia od 5 do 7 tysięcy netto.

Szukamy ludzi myślących samodzielnie i umiejących skutecznie rozwiązywać bieżące problemy, wszystkiego innego możemy was nauczyć, wiec doświadczenie nie jest wymagane.

#wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico: Ciekawe bo od lipca do listopada byłem w domu może z 3 tygodnie łącznie a tak to cały czas na wyjazdach. Nie pisz bzdur jak nie siedzisz w temacie. A od lutego zaczynaja się kolejne.
  • Odpowiedz
  • 0
Stawka 3500 na rękę za jednozmianowa prace bez weekendów to rozumiem mało? Cała reszta to nadgodziny i premia, a uwierz mi ze na tym nie oszczędzamy i każdy jest zadowolony co miesiąc.
  • Odpowiedz
@adaskowro: 3500 tys zł w delegacjach. Jak Bielany Wrocławskie, to pewnie jeździcie do DE (ostatnio byłem na Intersolar).
Jak ktoś ma doświadczenie i głowę na karku to zaczyna od 5 z przodu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
przeczytałeś do końca?

@adaskowro: tak, w ogłoszeniu nie ma słowa o rodzaju umowy.

Stawka 3500 na rękę za jednozmianowa prace bez weekendów to rozumiem mało?

3500 na rękę : 160 godzin pracy = 21zł 87gr na rękę za godzinę.
Byle dzieciak bez szkoły w Amazon dostaje 24zł przy 0 podatku. Bez premii, bez nadgodzin, bez dodatków. Na byle budowę ciężko znaleźć pomocnika bez umiejętności za 25zł netto i to bez codziennego
  • Odpowiedz