Wpis z mikrobloga

@KOXsu: sprzedałem najtaniej żeby zeszło w moment, nie płacz mordeczko xD
@Fox7er: jakieś 600k bo nie mogę się dokopać do pozostałych ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dobre i to bo to tak przypadkiem wyszło xD
@Fox7er: ja miałem swoje 2 karty, które wieczorami kupowałem do pełna na kilkaset sztuk za minimum, a w ciągu dnia schodziły często dwu czy trzykrotnie drożej, ale później te zadania z fundamentami wypaczyły te karty i się skończył handel bezmyślny acz zyskowny. Tutaj to przypadkiem wyszło, bo trzymałem na inną okazję ale no dobra cena to trzeba wykorzystać. Gość wyżej to chyba myśli, że ja wykupuje za minimum żeby za chwilę
@bart0sz: A potem ban od EA, bo hindus po kapieli w gangesie stwierdzi ze prowadziles handel monetami xD #!$%@? z tym ze robiles paroweczki, ale w szczegoly on sie nie wczytywal, wiec z automatu ban.
Ta firma jest na tyle #!$%@?, ze wole zbierac kase z dropu z paczek z sbc i dr/lw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qzmier: po kilka milionów zysku na każdym koncie i jeszcze bana nigdy nie dostałem. Tu przecież sprzedaje po cenach rynkowych w danym momencie, nie ma się o co przyczepić.