Wpis z mikrobloga

Mirki dawno nie sprawdzałem ale czy jest lepszego ale taniego niż teleelevidenie? Potrzebuje do drugiego telewizora jak młody zajmie pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podpowiedzcie co wziąć im taniej tym lepiej ale zeby się nie cielo za bardzo
#teleelevidenie #iptv
  • 13
@hhunter22: Jaka druga? Aż taka cebula nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kablówkę ale pomyślałem ze na drugi tv wrzucę iptv bo box się marnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teleele jak się teraz płaci? Trzeba kombinować czy można karta?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biribomba: aaaa to nie możesz wziąć multiruma? Jak miałem kablówkę to płaciłem za to 10 zł. Myślałem że masz tele i szukasz coś innego jeszcze (dlatego zdziwiłem się bo w tele możesz mieć kilka list do jednego konta, za każdą płaci się tyle samo, ceny się nie zmieniły)
@hhunter22: Multirum odpada przynajmniej do czasu kiedy nie zmienię telewizora- mam Mante super hiper turbo smart tv tylko ze dekodera Orange nie widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeszukałem internety i po prostu ten typ tak ma. Czekam aż padnie całkiem i kupię jakis normalny telewizor a nie wyrób telewizoropodobny ( ͡° ͜ʖ ͡°)