Wpis z mikrobloga

@wataf666: Czyli jest hejterem, nie rozumie że to oznacza właśnie tą wolność. Dlatego ci wszyscy zaradni tam niby pojechali.
Właściwie to bardziej chodzi o brak KNFu, UOKIKu i ekstradycji do Polski ale w pakiecie są i te przeglądy.
Jak się któryś otruje to chyba nie będzie płakał, ze powinien to jakiś inspektor sanitarny zamknąć a jak któremuś dziecko tam zginie to nie będzie płakał że nie ma przeglądu bo to by
  • Odpowiedz
@adik75: > Czyli jest hejterem, nie rozumie że to oznacza właśnie tą wolność

To ty nie roumiesz :D On powiedzial, ze sie obawia i nie pojdzie i ma do tego prawo. Moze sobie znalezc karuzelke w jakims kurorcie z pierdyliardem certyfikatow gdzie mu beda sprawdzac cala konstrukcje przed kazdym startem. Kwestia wolnego wyboru wolnego czlowieka. Jak mi knajpa nie pasuje albo mam obawy co do jakosci to tez w niej nie
  • Odpowiedz
@MehowM: Ty skąd się urwał? To nie jest poważny tag i tu się interpretuje łysego odklejeńca i tych, którzy sami z własnej i nieprzymuszonej woli wdepnęli w to &^&#* z przymrużeniem oka. Chcącemu nie dzieje się krzywda i nikt go nie zmuszał do tego, zeby się zadawał z łysym a poza tym interpretuję to niekoniecznie opierając się na logice a na urojeniach i zachowaniu łysego, często parafrazując np. wypowiadane przez niego
  • Odpowiedz
@adik75 tu wszyscy cisna Prezesa i nie wiadomo czy na zarty czy na serio. Ja nie siedze na tagu cidziennie i wszystkiego nie ogarniam ale czasem wiecej tu tresci niz w samych gniotach.
  • Odpowiedz