Wpis z mikrobloga

Słuchajcie #!$%@? jest właśnie tutaj ekipa polaków, obok u sąsiada robią dach, bo #!$%@? grad mu dach #!$%@?ł, także polacy kładą papę nie? I zobaczyłem #!$%@? pracują biedaki, podejdę i sobie z nich jaja porobie, ale okazało się że jeden z nich ma wyższe wykształcenie, nie? Ja się go pytam ty, #!$%@?, typie co skończyłeś w Polsce nie? Myślałem, że jakieś tam zarządzanie turystyką #!$%@?, myślałem, że skończył zarządzanie animacją,turystyką,rekreacją, wy macie tam jakieś w tej waszej #!$%@? #!$%@? rzeczy. Ale okazało się, że typ skończył fizykę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ja mówie ty typie co ty #!$%@? tutaj robisz nie, pewnie, czemu w Polsce nie robisz kariery z tym swoim tytułem albo gdzieś w Europie? On mówi ty #!$%@?, człowieku, jakiej Europie? Ten mój tytuł to jest #!$%@? #!$%@? wart jak wszystkie te tytuły w Polsce. No to mówie ale jak to, daj mi jakiś przykład. On mówi do mnie, ty, #!$%@?, pokazać ci czego mnie uczyli na matematycznych metodach fizykii? Ja mówie dobra pokaż. On mówi tak. Popatrz jak w Polsce profesor fizyki #!$%@? oblicza pewną pochodną. Ja mówie dawaj. Pokazał mi. Patrzcie. Mówi, że jego profesor wziął funkcję #!$%@?, na ćwiczeniach, i według tego profesora pochodna z tej funkcji równa się... Także on mówi, jak ja to zobaczyłem na tablicy to #!$%@? już zwątpiłem nie? I później mówi pytam się w ogóle profesora kiedy będą całki eliptyczne. On mówi jakie, jakie #!$%@? całki eliptyczne, co ty #!$%@? w ogóle #!$%@? typie? No ale panie profesorze, przecież ruch wahadła, jak w ogóle bez całek eliptycznych. On mówi ty #!$%@? weź człoswieku jebnij się, w Polsce sie #!$%@? nauczysz całek eliptycznych na fizyce, chyba cie #!$%@? #!$%@?. No i nieważne, skończyłem z nim gadać i jak wracałem do domu to mu naharałem do samochodu bo Polak, hahaaaa
#testoviron
  • 2
  • Odpowiedz