Wpis z mikrobloga

Wołam @boogi77. Wczoraj wieczorem, dokładnie o 21:37 odebrałem Twoja #wykopaczka. Paczuszka skomponowana wyśmienicie :) Banan na mordzie od samego rozdarcia foli pakowej.
Mireczek sprezentował mi kilka fajnych gagetow do #wedkarstwo, jak pellet koszyczkowy do method fedder, kuleczki pop up, które z radością zaczepie ma haczyku już na wiosnę oraz booster aby wszystko jeszcze lepiej wabiło suma olimpijczyka.
W paczkę znalazło się również fajne opracowanie o starożytnym Rzymie w postaci ikonografii :) O tyle jest to ciekawe, ze tego samego dnia byłem w księgarni szukać prezentu dla ojca i ta pozycja rzuciła mi się w oczy. Chciałem sobie ja kupić dla siebie, ale pomyślałem że może kupię po świętach. Wstrzeliles się idealnie :) Ponadto w liście znalazł się kodzik na goga z gra Empire Earth. Mirek nawiązał w tym do mojej miłości do starszych gier :)
Całość uszlachetnia odpowiedni trunek, którego jedna flaszeczke odkapslowalem za Twoje zdrowie zaraz po wyjęciu z pudła. Dobry wybór :)
W prezencie znalazły sie również trochę słodyczy, a w tym moje ulubione michałki.
Mirek, bardzo sie cieszę ze wszystkich prezentów. Żadna poprzednia edycja wykopaczki nie ucieszyła mnie tak bardzo.
Dzięki Ci również za polecenia tras wycieczek w okolicach Krakowa. W Ojcowie byłem i będę jeszcze nie jeden raz :)
Przyjmij i ode mnie życzenia Wesołych Świat i aby Mikołaj był dla Ciebie nie mniej hojny. #pokapake
Prezes_Lato - Wołam @boogi77. Wczoraj wieczorem, dokładnie o 21:37 odebrałem Twoja #w...

źródło: comment_1640193226lA2gp1lUkMFOek2HtIsYHt.jpg

Pobierz
  • 3