Wpis z mikrobloga

Doszła i moja #wykopaka i chciałbym #chwalesie wszem i wobec, jaki niesamowity prezent dostałem od najlepszej "Mikołajki" pod Słońcem - @Desstiny
Widziałem sporo #pokapake ale ta przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest customowy plecak w klimacie postapo, który będzie doskonale pasował jako element stroju / wystroju w mojej kapeli Killsorrow, pyszne własnoręcznie robione pierniczki - zobaczcie na te detale! Gra karciana, skarpetki ( ͡° ͜ʖ ͡°), piękny album na zdjęcia z motywem podróży i generalnie paczka tak dobrze skrojona, tak fantastycznie przygotowana, że po prostu bym się no popłakał ze szczęścia.

Dopełnieniem tego wszystkiego był też fantastyczny, długi list i cała "przygoda" z odpakowywaniem prezentów. 10/10... nie, 11/10 :) Dorzućmy do tego, że widać napracowanie i faktyczne "zrozumienie" odbiorcy paki.

@Desstiny dziękuję Ci jeszcze raz z całego serduszka i życzę Tobie i bliskim Wesołych Świąt!!

Wszystkim Mirabelkom i Mirasom też życzę wszystkiego naj i obyście dostali tak fajne prezenty pod choinką! Chyba będzie naprwadę ciężko, żeby to przebić - nie wiem, czy to w ogóle możliwe. Totalny opad szczęki! :)
źródło: comment_1640185259IN3TbJ0Hcz7u37x5ym6rOB.jpg
  • 11