Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budownictwo #budowadomu #kiciochpyta #zalesie
Mirki bo nie wiem co robić. Buduje się i czekam na przyłącz gazu, bo chce wygrzewać wylewkę żeby robić coś w domu przed zimą.
Gadałem z podwykonawcą co robi te przyłącza.

Przysięgał na własną matkę że do końca listopada zrobią mi ten przyłącz - raptem 15 metrów.
Termin mają do końca czerwca.

Dzwonię co tydzień
Tak zrobimy, tak zrobimy itp itd.
Jest już 22 grudzień a gazu dalej niema.
Nie wiem wydzwaniać do chłopa dalej czy pogodzić się że zrobi to pewnie przed końcem czerwca ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c2d359ddfc93000ae0c52c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
  • Odpowiedz
PłaskaRopucha: @defoxe:

1. A czemu nie ?
2. A jak mam podpiąć piec gazowy i podłogówkę do prądu - chyba niema takiej opcji
3. Z butlami z gazem ? Monter mówił, że to nie jest dobre dla pieca, że zbankrutuje na butlach i że może dojść do jakiegoś nieszczęścia
4. Tak została mi tylko podłoga, montaż gniazdek, drzwi i montaż kuchni ale nie zamontuje kuchni jak
  • Odpowiedz
Z butlami z gazem ? Monter mówił, że to nie jest dobre dla pieca, że zbankrutuje na butlach i że może dojść do jakiegoś nieszczęścia


@AnonimoweMirkoWyznania: ta... I kury się nieść przestaną. Tanio może nie jest ale da się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: też chciałem wygrzewać podłogi i musiałem grzać butlami takie 33kg, wcale drogo nie było. Termin miałem na marzec, gaz zrobili dopiero w październiku. A ich kary umowne są śmieszne więc to ignorują. U mnie to było coś 0,5℅ za dzień zwłoki z kosztow przylacza
  • Odpowiedz