Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buka324: Cześć, mam pytanie bo mam do kupienia dokładnie taki model jak tu zaproponowałeś mirkowi. B6 2.0 TDI 140km bez common raila. Czy ten silnik nie miał jakiś wad fabrycznych? Podobno coś tam pękało i w ogóle niektórzy straszą że skarbonka bez dna, a ja się zastanawiam bo mam naprawdę zadbaną sztukę z pewną historią do kupienia. Powiesz mi coś więcej na temat tych silników?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: problemem jest nawarstwiająca się liczba usterek - pochodzących głównie po kolizji w której brałem udział. Nie wiem czy jest sens obecnie naprawiać te wozidlo, bo niestety w moim rejonie nie ma zadnego magika od Francuzów i ich elektroniki.
  • Odpowiedz
@ironman49: zależy na jaki samochód trafisz czy jest dobrze utrzymany i czy nikt nie żałował na eksploatacje każdy silnik ma swoje wady ale w b6 2.0 TDI już jest ten lepszy konstrukcyjnie i lepszy w utrzymaniu niż inne które w nim występują a niby ma jakieś tam wady pompy oleju a właściwie zbieraka tzw."imbusa" że sie przeciera po jakimś czasie i trzeba raz na jakiś czas rzucić okiem zdjąć miske
  • Odpowiedz