Wpis z mikrobloga

"Nazywam się Francopolo, od dwudziestu minut jestem właścicielem tej oto rozpakowanej paki.. Powoli zaczynam cieszyć się. W nocy dostarczanie w dzień rozpakowywanie. Zero opóźnienia i brak awizo robią swoje. Zgadza się, Inpost
Ahh skłamałem, nie kupiłem tych prezentów. Wygrałem je w WYKOPACE od @Arean9

-Michał, Michał, Michał, zmiłuj się, mireczka z mikroblogu wygnałeś.
-Kolego, uczciwie w makao przerżnąłeś
-Po pijaku się nie liczy
-Ja nie wstawiałem kosmonauty!
-Ale JA!, postowałem za nas dwóch.., niech mi ziemia lekką będzie...

Fakt Arean9 dostał bana. Od temperatury mieszają mi się zmysły, a może to od wódy?’

-Mówiłeś, że nie pijesz!!
-Mamusiu, ja tylko żartowałem
-Oj Michałku wstydu nie masz, co to jest pół mema na takiego chłopa, gdyby Areana9 nie zbanowali, to by ci pokazał jak się memy na nocnej postuje!

TYMCZASEM NA ZEWNĄTRZ DOMU

-Panie Francopolo, wyłaź pan z podniesionymi rękami, wiemy, że tam jesteś, wszystko widać przez te SZKLANECZKI DO DRINECZKÓW
-Nic nie słyszy przez to szkło, poza tym nawalił się w trzy dupy JIM BIMEM, a te drinki są ze szkła. Wiesz jak tam gorąco?! Stargało go podwójnie.....
-Mmm PARYSKIE MORELOWE, na wszelki wypadek wezwijmy pogotowie
-Czekaj wstał...

‘W barze na promie poznałem śliczną dziewczynę, poleciałem do niej moim najlepszym tekstem “MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO”. Ani się obejrzałem i było już po wszystkim.’

-Co on, wstawił posta?

Wykopaka szybko przekształciła się w pary

-Francopolo, kupiłem wszystko do paczuchy...
A jak Wykopaka to poważne decyzje’
-Zmiłuj się, ZWERYFIKUJ......
-Jak mam ZWERYFIKOWAĆ JAK SAM JESZCZE NIC NIE KUPIŁEM!!!!
Nie wytrzymałem i stało się
- Jak mogłeś mnie wylosować, mnie fana Walaszka!
-Nie prowokuj mnie, za to dostałeś pake przede wszystkim!!!!. Puszczalska bladź byle komu paczki daje...

-Co on płacze?

-Co my tu mamy? O masz, trzeba było gadać, przez telefon, że BeeMBER o smaku wódki to bym z długopisem przyleciał, żeby akt zgonu wypisać, a tak to nic tu po mnie.
-Przykro nam Pani Francopolo słyszała pani doktora, nic tu po nas
-Panowie on musi wyjść z tego żywy - za rok też jest Wykopaka...

‘Razem z CZEKOLADĄ GORZKĄ, MLECZNĄ ORAZ Z RODZYNKAMI przehulałem w Las Vegas cały majątek

-Żegnajcie przyjaciele!
-Żegnaj Francopolo!
-Będzie mi was brakowało!

- O kuźwa chyba chciał nas zjeść!
- Temperatura zrobiła swoje i wóda zaczęła działać. Ehh PRINCE POLO, jak pójdę na emeryturę pomyślę o takich dla siebie
- Panowie lepiej schowajmy się do rakiety, wsiadł na skuter

Belka podniesiona o jeden próg wiatr niebezpiecznie wieje pod wiatry, ale to nie przestraszy młodego Francopolo. Chorągiewka Słowacji uniesiona nad głową trenera, w myślach SKŁADANKA PRZEBOJÓW KRZYSZTOFA KRAWCZYKA iiiiiiiiiiiii machnął!!!

-No i po chłopie....
-Chwileczkę, kochani, a co jeśli, tak hipotetycznie, to nie Pan Francopolo, ale któreś z nas dostało paczkę i to wszystko wydaje mu się w pijackim zwidzie. Ale tu gorąco, Francopolo? Panie Arean9 ? Zaraz!!!!"

CZYLI WIADOMO PACZKA ŚREDNIA A JAK ŚREDNIA TO ZNACZY ŻE SUPER! NO PEWNIE ŻE SUPER POZDRAWIAM I DZIĘKUJE!
W te święta wszyscy jesteśmy Tępymi c****** :3
#wykopaka #pokapake
Pobierz francopolo - "Nazywam się Francopolo, od dwudziestu minut jestem właścicielem tej oto...
źródło: comment_16401130564xj5TElhl82LXUruobaXoS.jpg
  • 2