Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #motoryzacja #kia

Czy ktos jezdzil/ma ceed'a GT 204km? Mam #pytanie jak to sie zbiera faktycznie, czy prowadzenie jest nieco sportowe czy to bardziej zwykly ceed z wieksza moca? Jakies znane bolączki?
  • 21
  • Odpowiedz
@bb89: nie jeździłem ceedem gt, ale mam nowy sportage iv, który podobno ma ten sam silnik. Sportage ładnie się zbiera, więc ceed gt powinien jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
@bb89: Mam proceeda gt, silnik się zbiera (oczywiście jak nie ma check engine i wtryskiwacze sprawne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), potrafi tez być ekonomiczny, nie bierz manula, bo jest krótsza skrzynia i większe spalanie. Auto bardziej sztywne niż zwykły ceed, takze pytanie czego oczekujesz, ludki raczej wybierają zwykłego ceeda albo proceeda, mało osób decyduje się na ceeda gt.
  • Odpowiedz
@bb89: ja mam 197cm i w proceeda się mieszczę, od 3 lat nie potrafią wyeliminować wady silnika, niby to wadliwe wtryskiwacze niby soft, ja już 3 aktualizacje dostałem i dalej nie jest idealnie, ale przynajmniej da się jeździć, był przypadki że wypaliło tłok i silnik wymieniony na nowy. Niektórym wymieniali wtryskiwacze innym mamili oczy aktualizacjami, ja więcej KIA nie kupię.
  • Odpowiedz
@GodSafeTheQueen: czaje, wiadomo ze jeden nie jest we wszystkim lepszy od drugiego :) ja obecnie mam ufo i tez jezdzilem na probe nowym civikiem i rozumiem ze nie kazdemu moze zupelnie lezec
  • Odpowiedz
@bb89: mam ceeda gt, co prawda krotko bo kilka mcy. Moj jest po remapie i ma 230km i w sumie uważam ze to za duzo, auto potrafi gubic trakcje przy 60km/h, ale trzeba pryzznac ze jak jej nie gubi to jest calkiem zrywne. Jak dla mnie jednak jest zbyt sztywne do codziennej jazdy, np jadac autostradą glowa podskakuje na zaglówku bo telepie od nierownosci. Na plus wyglad i wyposazenie, ciezko znalezc
  • Odpowiedz