Wpis z mikrobloga

  • 0
@PiterLyncz oczywiście, trzeba puszczać lejce i zbierać profit Shibe i inne shity również miałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Buy the rumor sell the news
  • Odpowiedz
@innv: no coz, powodzienia w takim razie. Ja z Jasmy z chęcią zostanę na dłużej. A skoro przy takich mądrych powiedzonkach jesteśmy, to time in the market beats timing the market.

GL
  • Odpowiedz
@sliti666: ciii, nie psuj im zabawy.

Poza tym wzrosty 10% dziennie przez 2 tygodnie to pump and dump pewnie i wyleszczanie ulicy aby sie załadowała na gorce. W przeciwieństwie do spadków -10% dziennie przez miesiąc. W tym przypadku po prostu rynek weryfikuje ze coin jest shitcoinem i jest bezużyteczny.

  • Odpowiedz
@Prawy_Skret: polecam również przejrzeć resztę wpisów od początku, gdzie wszedłem za $0.08, wyszedłem przy $0.35 i odkupiłem za $0.18.

Zawołam rownież @innv, który zaplusował wpis. Czekałem na ten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż, jesteście matołami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prawy_Skret: polecam również przejrzeć resztę wpisów od początku, gdzie wszedłem za $0.08, wyszedłem przy $0.35 i odkupiłem za $0.18.

Zawołam rownież @innv, który zaplusował wpis. Czekałem na ten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż, jesteście matołami.
@PiterLyncz: Ktoś jeszcze wierzy
  • Odpowiedz
@Prawy_Skret: moje wszystkie pozycje udostępniam i wrzucam screeny. Niestety ostatni usunęła moderacja.
Nagania na gorce? Dostałeś info przy $0.07, przy $0.35 napisałem ze wyszedłem i napisałem ze wchodzę ponownie przy $0.18-0.2.

A zakłamaną łajzę szukaj sobie wśród starych. Możesz ich tak zacząć nazywać jak tylko się od nich wyprowadzisz.

Lecisz na czarno, elo.
  • Odpowiedz