Wpis z mikrobloga

co #!$%@? xD restauracja w obozie koncentracyjnym? nie zjadlbym nic ze swiadomoscia miejsca


@ERMIGONZO420: Też mi jakoś to wadzi. Tak samo jak kebaby i inne szczypki pod cmentarzami. Niby mam w takie rzeczy #!$%@?, ale dla mnie to cyrk i trochę nie w smak.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: no wiesz...skoro jest międzynarodowy spisek i jestem owcą pokorną, to kogo wolą zamknąć i zgnoić? Grzeczną owieczkę która słucha Pana czy złego wilka z otwartymi oczami co głośno szczeka na Pana stada?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tranzystor_IGBT: ja rozumiem, że chcesz pokazać w jakiś sposób swoją wyższość poglądową, ale nie wiem czy zwracanie się do mnie słowami jakie na co dzień słyszysz od innych przyniesie zamierzony efekt. Postaraj się bardziej.
co #!$%@? xD restauracja w obozie koncentracyjnym? nie zjadlbym nic ze swiadomoscia miejsca


@ERMIGONZO420: To jeszcze nic. Niemcy zakwaterowali emigrantów w 2015r na terenie obozów w Dachau i Sachsenhausen. Wyobraź sobie, że jesteś z Nigerii, przypłynąłeś kawał do socjalnego raju, a Niemcy pierwszej nocy kwaterują cię w baraku w w obozie koncentracyjnym i czekasz na poranek.( ͡° ͜ʖ ͡°)