Wpis z mikrobloga

Nie widziałem nigdy domu towarowego z większą ilością zegarków niż Mustafa Center w singapurskiej dzielnicy Little India. Mustafa to duże (37 tys. metrów kwadratowych) centum handlowe/dom towarowy otwarty w 1995 roku. Może powierzchnią nie powala (największe centrum handlowe w Singapurze ma 142 tys. m kw.) ale tutaj wszystko jest mega upchane.

Możecie pochodzić sobie w Google Street View.

https://goo.gl/maps/2exh1fPSH1niZAPH8

#ciekawostki #zegarki #zakupy #singapur
Pobierz kotbehemoth - Nie widziałem nigdy domu towarowego z większą ilością zegarków niż Must...
źródło: comment_1640071626VzZEbFjDtTeXbQutMpY2It.jpg
  • 5
@fruity: w Japonii byłem dawno temu i za zegarkami nie chodziłem. Ale jedna laska którą poznałem w hostelu była fanką starych gier a że chodziliśmy razem po Tokyo (chyba dzielnica Akihabara o ile się nie mylę) to zabrała mnie to jakiegoś kilkupiętrowego sklepu z gameboyami i innymi takimi :) Niemniej tam to nie jest aż takie duże z racji bardziej ograniczonej powierzchni.
Wiele lat temu odwiedziłem ten sklep chyba w poszukiwaniu przejściówki do gniazdka. Kompletnie nie dziwi mnie ilość zegarków. Chyba każdy Hindus musi mieć zegarek, najlepiej złoty :) Tak przynajmniej było w Indiach, Malezji a także w Singapurze.