Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają #wykopaka, mam i ja! Miałam zaszczyt odebrać moją tegoroczną wykopakę wprost z rąk mojego anonimowego Mikołaja. Jak pięknie była zapakowana niestety Wam nie pokażę, nie wytrzymałam i otworzyłam paczuchę przed dotarciem do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem Wam natomiast, że lepszej paczki nie mogłam sobie wymarzyć. ()

Sigg z Buką – wzdycham do niego już dobre 3 lata przy każdej wizycie w Moomin Shopie, i tym stacjonarnym, i online. () Coś czuję, że nie będę się z nim rozstawać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw piór do kaligrafii – kolejne pióro do kolekcji, do tego z trzema sekcjami z różnymi stalówkami. Będzie zaraz testowane w dołączonym do wykopaki Sketchbooku. ()

Słodki kubek, w którym zaraz wyląduje potężna porcja kakao. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciepłe skarpy, idealne na te mroźne wieczory i jako zwieńczenie potężna porcja słodkości.

Dziękuję jeszcze raz mój anonimowy Mikołaju. Jestem Ci przeogromnie wdzięczna za wysiłek włożony w przygotowanie tej paczki. Jest wspaniała. ()

#pokapake
Pobierz Bukaa_ - Wszyscy mają #wykopaka, mam i ja! Miałam zaszczyt odebrać moją tegoroczną wy...
źródło: comment_1640030407KLSn5SELvMt9WLvudXLReT.jpg
  • 3