Wpis z mikrobloga

@vladowme: Twoje akcje są już zarejestrowane. Teraz musisz aktywować i dostać dostęp do swojego konta.

Musisz wejść na stronę Computershare (USA!!!) i dokończyć rejestrację.

Login to investor center -> not a member? Register now -> Confirm your details (i wybierasz Holder account number) -> postępujesz zgodnie z instrukcjami i wypełniasz wszystkie wymagane rubryki
  • Odpowiedz
@temp01_01: Dzięki wielkie mam pytanie

Holder Account Number: numer który dostałem w liście?

Last Name/Surname/Business Name: (Enter up to 60 characters of the registration including spaces.) - z wielkich liter tak jak jest w liście czyli imię imię2 nazwisko?

Select a company you own shares in: tego nie kumam, co mam wpisać?
  • Odpowiedz
1. Tak, ten co w liście - C000XXXX...
2. Ja wpisałem tylko swoje nazwisko
3. GME - jak wpiszesz to się pojawi pełna nazwa aby wybrać (no chyba że zarejestrowałes inne akcje)

To jest tylko pierwszy etap aby cię zweryfikować. Następny etap to ustawienie loginu, hasła, pytań i odpowiedzi
  • Odpowiedz
@vladowme po wstępnej rejestracji, poczekasz znowu 4 tyg na list z PINem. Możesz przyspieszyć: zadzwonić do Computershare, przedyktowac imię nazwisko adres i poprosić o wysyłkę listu z pinem z UK zamiast z ameryki - do 7 dni; możesz zadzwonić, zweryfikować się i poprosić za $45 o pin kurierem; mozesz w końcu zadzwonić, zweryfikować się i za $30 poprosić o pin na maila - przychodzi w następny dzień.
  • Odpowiedz