Wpis z mikrobloga

#praca #it

Siemano! Czy jest na sali jakieś analityk biznesowy pracujący w IT? Mam kilka pytań i chętnie się jakoś odwdzięczę za poświęcony czas.

Ostatnio w swojej pracy sporo mam tematów związanych z rozwojem aplikacji to się zastanawiam czy się nie przenieść całkiem do IT bo to polubiłem i podoba mi się dynamika branży. Dużo tego, co robię teraz pokrywa się z tym co robią analitycy. Tak mi się wydaje i chce to zweryfikować.

Poza tym pracuje w firmie Japońskiej gdzie przyjść bez krawata to wielka obraza i potrzebuję świeżości.
  • 7
  • Odpowiedz
@Januszka:

Mam dużo obowiązków, a to trzy główne filary:
1. Jestem leaderem zespołu wsparcia technicznego w japońskiej firmie, która zajmuje się automatyką przemysłową. Wsparcie całej europy - online + latanie non stop do klienta.
2. Poza tym prowadzę sprzedaż B2B Skandynawii.
3. Prowadzę biznes developement w europie: sprawdzam rynek i wymagania klientów co do naszych urządzen (soft i hardware) później raportuje to do działu R&D w Japonii, żeby rozwijali
Mirastrox - @Januszka: 

Mam dużo obowiązków, a to trzy główne filary:
1. Jestem l...

źródło: comment_1640007157DkJukFkUTb7IIj77Uy0sMw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mirastrox: business analyst glownie bierze udzial w calym business change lifecycle i jest odpowiedziany glownie za dokumentownie requirements (biznesowych, functional, non functional, technical) potrzebych do zmiany. od poczatku projektu zajmuje sie sluchaniem klientow, dokmentowaniem co potrzeba i wspolpraca z suppierem nad rozwojem tego. Testowaniem potem i treningiem. Uzywa roznych technik analizy do tego. Ty robisz znacznie wiecej :) sorry za ten ponenglish!
  • Odpowiedz
@Januszka:
Dzięki za wytłumaczenie. Właśnie tak sobie to wyobrażam i podoba mi się idea. Nie wiem jak realia wyglądają.
Porozsyłam jakieś CV i zobaczę jak sobie na rynku pracy poradzi :)

Spoko, w sumie tez mam trochę problem z technicznym
  • Odpowiedz
@Januszka: W sumie to nie jest tak najgorzej przez to ze w branży IT sa inne płace, poza tym szukam w całej europie bo w sumie jest mi obojetne w jakim kraju się zatrudnie, juz w tylu mieszkalem :D
  • Odpowiedz