Wpis z mikrobloga

@rss: tak w ogóle to jakim sposobem tutaj widzisz symbol państwowy? kawał szmaty w kolorach podobnych, bo niekoniecznie tych samych, co flaga polski. nic poza tym nie jesteś w stanie stwierdzić i niby na jakiej podstawie chciałbyś wykorzystać ten artykuł w tej sytuacji.

@wow: a co mają zrobić? kawał szmaty leży w kiblu. takie straszne!!!11!11!
@rss:

Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników w ramach Serwisu Wykop.pl, a także cel tych działań, powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności zakazane jest dostarczanie przez Użytkownika treści o charakterze bezprawnym.


Wskaż mi łamanie prawa w tym wpisie.
@rss: no ale to chyba ty masz problemy ze zrozumieniem, bo ja nie widzę nigdzie łamania prawa w moim wpisie. Plus klasyczne uciekanie od odpowiedzi jak się nie potrafi wystosować logicznego argumentu. Zabrakło tylko sprytnie wplecionego słówka "lewak".
@wow: no, ale po samym obrazku nie jesteś w stanie stwierdzić czy jest to flaga. istnieje też w prawie coś takiego jak domniemanie niewinności, a wy tutaj od razu stwierdziliście, że @BenderRodriguez was obraża, że zgłaszacie go, że moderatorzy powinni to usunąć. ogólnie rzecz biorąc złapaliście niezły ból dupy o kawałek szmaty, która ledwo co przypomina flagę polski. to jest ten słynny patriotyzm? walczący w internecie o szanowanie kawałków materiału, które
  • 0
@andrzej_potrafi: @BenderRodriguez to już dawno straciło sens.

Spuentuje tylko: szanuj opinie innych, tak jakbyś chciał żeby inni szanowali twoje.

Po co prowokować? Przecież zapytał czy "wywiesiliscie już flagi? " sam zasugerował co to jest...
@wow:

Po co prowokować?


a po co nie? to jest tylko kawałek materiału, który jest nic nie wart, a ty bronisz tej szmaty jakby to było coś co zmieni twoje życie i wyżywi twoją rodzinę. xD ogarnij się. ;s

szanuj opinie innych, tak jakbyś chciał żeby inni szanowali twoje


a co jeżeli mam w dupie twoje opinie? : /
@wow:

co w moim przypadku uważasz za głupie?


cały czas dyskutujesz o fladze i zadajesz takie głupie pytanie? xD o #!$%@? stary xD

Tylko zwróciłam ci uwagę ze flagę należy szanować


ale to, że prawo jest jakie jest nie oznacza, że ten przepis jest jakkolwiek sensowny.