Wpis z mikrobloga

lecę jutro do szczecina z anglii, mam pełna szczepionkę nie mam testu. na miejscu jest punkt szybkich testów za jedyne 299zl. jeśli trzeba to zrobie test, ale jest jakiś patent przejść bez testu albo na samo (fejkowe) zaświadczenie w telefonie? @Rabusek
#100dnibezkwarantanny
  • 20
@Rabusek: czekam na zaświadczenie z tej niemieckiej stronki. te niby fejkowe nie jest. ryzykowne w znaczeniu strażnicy są wyczuleni czy w razie gdyby ktoś się zorientował, ze fejkowe?
czekam na zaświadczenie z tej niemieckiej stronki. te niby fejkowe nie jest. ryzykowne


@Szabat: nie niby tylko nie jest, CEO firmy zrobił analize prawną i spełnia wszystkie wymogi (o ile kupisz sobie dowolny test w sklepie i go zrobisz i zabierzesz ze sobą).

ryzykowne w znaczeniu strażnicy są wyczuleni czy w razie gdyby ktoś się zorientował, ze fejkowe?


@Szabat: fejkowe jest nie do odróżnienia, ryzykowne gdyby ktoś jednak Cię na
@Szabat: nie no w ogóle sie nie przejmuj xD Na kilkaset osób które przeprowadzałem pod tagiem dwie nie przeszły, sporo się odgrażało #!$%@? do sanepidu, a ostatecznie sam sanepid przez telefon sugerował mi metody które pierwsze pojawiły się na tagu. Także luz, oni wiedzą o tranzycie, sami go sugerują.

ja na Twoim miejscu bym próbował tak:
- tranzyt
- jak sie nie uda - PDF z testem
- jak sie nie
@Rabusek to jak bede stał w kolejce do odprawy i dam dane i pokaże pdfa, on powie że nie przejdzie to mogę się cofnąć i pójść do punktu testów? xD jeśli tak to po drodze kupie test jutro i sprawdzimy co będzie bo przycebule i omine opcje tranzytu. ile czekałeś na sms z potwierdzeniem?
@Rabusek: dostałem link do pobrania pdf ale nie dostałem klucza, piszą ze wysla sms. w sumie już wyczytałem na stronce, ze wysyłają w 5 minut w godzinach 6-20 wiec jak do jutra nie przyjdzie to zrobie jescze raz. zawołam, zobaczymy co z tego będzie
@Rabusek: jeszcze mam trochę do lotu, ogarnalem z samego rana darmowe testy od nhs i mam saszetkę i sms od nich. widziałem ze ludzie na to przechodzili wiec to będzie moja pierwsza linia ofensywy.
@tomilipin dzięki
@Rabusek
przeszedłem w 2 minuty odprawę, spróbowałem na test z nhs który zadziałał. pogadałem z ziomkiem który nie miał testu, podesłałem mu na szybko link do doktora, dałem swoją saszetkę i stał trochę dłużej orzy okienku ale tez go puścili. powiedziałbym, ze testy z nhs to pewniak a ta stronka zależy jakie wrażenie zrobisz
@Rabusek: pokazał od razu sam z siebie i może dlatego go dłużej trzymali, bo strażnik zobaczył na żywo kasetkę i pewnie zaczął myśleć czy to na pewno dobry test, czy może go tak puścić itd. jak pójdziesz do okienka i na pewniaka przywitasz się, pokazesz paszport, dowód szczepienia lub jego brak i zaświadczenie o tescie to powinno być na luzie. dziewczyna obok tez przeszła, na tranzyt.