Wpis z mikrobloga

Podsumowując - konserwy i szury siedząc na swoim discordzie robia aferę o to ze Neuropa ma discorda. I tak się żyje na rym wykopie xD Może zacznijcie pisać o swoich botach a nie wysyłacie jakieś gowniane screeny?

#neuropa
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuna999: urojenia to ma prawica, jeśli serio uważasz, że na głównej jest dużo "lewicowej" treści to serio xD Jakby nie ta garstka znalezisk to tutaj byłby już dawno drugi lurker
  • Odpowiedz
@UchoSorosa: Nie zrozum mnie źle, możecie korzystać z dsc. Martwi mnie jedynie to, że jesteście tak zdesperowani, że siedzicie na jakieś grupce dc i próbujecie narzucać swoja narracje na stronie ze śmiesznymi obrazkami xD

I to wy sie śmiejecie z kuców xD. To naprawdę niepokojące.
  • Odpowiedz
nie widzę. Wiec serdecznie proszę o zrobienie screena najlepiej ze strzałką w kolorze czerwonym że tam pisze zeby zakopać.


@UchoSorosa: Aż przychodzi mi na myśl Peja i jego słynne "Wiecie co z nim zrobić". Też nic złego nie zrobił :D

Myślę, że to mega słaba linia obrony i czasem chyba lepiej nie pisać nic ;-)
  • Odpowiedz
@Reepo: Tak jak napisałem - teraz jest dużo narracji antyszczepionkowej. Poza tym 90% normalnych znalezisk o Konfederacji jest przez was zakopywanych, za to z chęcią wykopujecie swoje wysrywy typu wypowiedź wyrwana z kontekstu.

Poza antyszczepionkowcami to neuropa przejeła wykop. Po prostu lepiej się organizujecie bo jako bezrobotne bałwany macie czas na zabawy w discordy i boty. Konserwy prokorwinowskie już wyrosły z czasów gdy mogły spamować Korwinem(wykop 5-6-7 lat temu) i
  • Odpowiedz
Myślę, że to mega słaba linia obrony i czasem chyba lepiej nie pisać nic ;-)


@BarszczZUkraincow: Weź może zrób coś dobrego dla świata, poszukaj znalezisk wojny ideii które zakopałem i zgłość do moderacji ze manipuluje wykopem XD
tylko pozniej nie miej pretensji do mnie ze wylapales bana za tzn "ibecylizm umyslowy"
  • Odpowiedz
@kuna999: ah, to teraz Neuropa ma boty xDDDD Przykro mi, ale ta teoria, że to neuropa nie ma czasu na nic innego tylko trollowanie jest totalnie nieprawdziwa, bo przypomnę która to grupa miała potwierdzone boty na Wykopie - #4konserwy przed banhammerem + dodatkowo farma trolli od kolesia, który zrobił dzięki wykopowi kariere i jest teraz naczelnym ziobrystą xD
Także mylisz się pisząc, że ooo to neuropa siedzi i
  • Odpowiedz
Weź może zrób coś dobrego dla świata, poszukaj znalezisk wojny ideii które zakopałem i zgłość do moderacji ze manipuluje wykopem XD


@UchoSorosa: Nie wiem czy ty. Nie tylko o tobie jest ta dyskusja Xd Faktem jest jednak, że wiele znanych osób z Neuropy te znaleziska zakopywała.

Wykopowa policja powinna się tym zająć i sprawdzić kto tam był i kto zakopywał.

Swoją drogą to mogliście nicki pozmieniać xD
  • Odpowiedz
@Reepo:

Co ty bredzisz ziomek xD Jedyna osoba która na 100% ma bota to el3xtor. Ten błazen w absolutnie każdym znalezisku zakopuje//wykopuje(w zależności od zawartości) maksymalnie do 5 minut od dodania.

Jest też masa innych neuropków którzy mają prawie podobne timingi jak el3xtor ale ten jeden najbardziej się wyróżnia. Nie jest możliwe reagowanie tak szybko jak on bez bota albo siedzenia przed kompem co najmniej 12h na dobe tylko przeglądając
  • Odpowiedz
@Reepo: piękne oranie lewackiego donosiciela który by sprzedał własną matkę za chwilę atencji, parę plusów i poklepania po pleckach na discordzie przez resztę lewackich dzbanów
  • Odpowiedz