Wpis z mikrobloga

#xbox #playstation
Witam Pany panewy, rok temu kupiłem xbox series x.
Wcześniej byłem pcetowcem, kupiłem bo miała być gierka 1000-lecia w postaci cyberpunku. Okazał się szitem i okazalo się ze nie umiem kompletnie celować padem.
Od tamtej pory gram okazyjnie w Fifę..
I tak myślę sprzedać xboxa i kupić jakąkolwiek tania konsole z dyskiem + Fifę pudełkową
Także nasuwa się pytanie :
-jaka konsole kupić? Myślałem nad ps4 ale nie ma tego nigdzie oprócz allegro
-czy jak kupię wersję cyfrowa to muszę płacić za jakiś gamepass?
-czy ktoś z was kupował na allegro ps od dziwnawych sprzedawców? Są to jakieś pseudofirmy które oferują miesiąc gwarancji. Trochę ryzykowne mi to się wydaje, ale wydaje się to obecnie jedyna opcja, bo żaden mediamarkt już nie sprzedaje xbox one.
Jeśli nie to czy ktoś jest w stanie polecić skąd kupić konsole z najmniejsza pojemnością dysku za okolo 1000zl
Zależy mi również na netfilxie, idealnie by było też HBO - czy ps4 obsługuje oba bez jakiś tam miesięcznych gamepassow?
Pytam się bo nie znam się, dzięki za odpowiedzi jeśli będą
  • 5
-jaka konsole kupić?


@babagolawesola: Series S + abonament.

czy jak kupię wersję cyfrowa to muszę płacić za jakiś gamepass?


@babagolawesola: Tak. Na PS4 to samo.

Jeśli nie to czy ktoś jest w stanie polecić skąd kupić konsole z najmniejsza pojemnością dysku za okolo 1000zl


@babagolawesola: One już nie ma większego sensu. W Series S masz FIFĘ 21 w abonamencie za darmo + teraz jest promka na cyfrową wersję 22
Tylko wiesz, ja po prostu bym sobie kupił wersję pudełkową fife 21 i miał wszystko w pupie, bo nie widzę sensu płacic miesięczny abo jeśli gram tylko offline z kumplem.
Series one ma kolega i działać działa normalnie, ps4 ma drugi kolega i mi w zupełności wystarczy do jednej gierki tylko nie wiem gdzie to kupić, dodatkowo Z tego co czytałem series s nie ma napędu i koło się zamyka
Tanio skóry nie sprzedam z 200zl niż najniższa rynkowa cena mogę puścić ale tylko odbiór osobisty Białystok. zauważyłem że cenę trzyma mocno xbox i temu chce podmiankę na coś tańszego z zyskiem zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@babagolawesola: no to wersję pudelkową jak kupisz na PS4 to i tak abonament miesięczny MUSISZ płacić. Na Xboxa kupujesz na stronce, która ci podałem i masz za około 100zl 8 miesięcy abonamentu i FIFĘ 21 za darmo wersję cyfrową. Czyli powiedzmy abonament wyjdzie cię około 70zl bo te 30 za pudełko musisz dać. Sprzedajac X za około 2200 i kupując za około 1200 Series S jesteś i tak na tym 1000zl