Wpis z mikrobloga

@Lordon: zbyt skomplikowane to dla mnie, nawet nie będę umiał ułożyć a włosy biorę do góry, tylko zdjęcie robiłem po basenie jak byłem w domu i nie chciało mnie się nic nakładać bo wieczór był.

True i większy przebieg będą miały

Nie każdy ma możliwości, aby coś zdziałać na studiach czy zajęciach sportowych bo nie chodzę na zajęcia sportowe
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: mnie na imprezy też nie zapraszali, zresztą i tak bym nie chodził.

No generalnie sytuacja na rynku jest trudna, ale tylko cię ostrzegam, że będzie tylko gorzej, więc rób co się tylko da, żeby na studiach kogoś poznać.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Ja to samo :p po maratonie jestem i po triathlonie w siłownie zawsze potem można iść, wyjdź biegać, delikatnie, pierw 3 potem 5 potem 10km itp, dobrze ci się motywacja włączy i energia do ćwiczeń, do tego jakieś lekkie brzuszki i pompki 5-10 dziennie i po 3-4 miesiącach zupełnie inne myślenie będziesz mieć
  • Odpowiedz
@Lordon: 3 km na start XDDDD biegałem we wrześniu i po 600m byłem wykończony. Codziennie robię brzuszki pompki, ogólnie w domu ćwiczę jakoś od sierpnia. Od października raz w tygodniu pływam na basenie a od grudnia 2 razy w tygodniu i nie mam innego myślenia. Ale racja to od 3-4 miesiąca będzie
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: 3km to serio mało, a biegać trzeba umieć, masz biec taką prędkością że możesz mówić na luzie, albo oddychać nosem a nie ustami, to jest odpowiednie tępo... w z reszta spoko mega, najwaznisza regularność
  • Odpowiedz
@Lordon: nie patrz na każdego swoją miarą to, że dla ciebie to mało to nie dla innych. I biegałem z taką prędkością, że mogłem gadać, oraz oddychałem nosem. Narazie jestem chory, ale jak będę zdrowy to pójdę 3km biegać bo to takie łatwe. A za 3/4 miesiące będę miał inny mental
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: 3km to minimum takie, każdy tyle przebiegnie, a jak bedxie biegać ten ktoś co 1-2 dni regularnie to po 3-4 tygodniach będzie na luzie biegać 5 i 7km, 3km to nie jest dużo, jak się umie biegać, a nie bieganie jak najszybciej... ja biegam do 2014 mam za sobą maraton i inne medale za mniejsze długości, triathlony itp, każdemu kogo zachęcałem do biegania zaczynał od 3km, oczywiście nie do beigania
  • Odpowiedz
@Lordon: ale typie ja nie dam rady tych 3 przebiec. Raz w gimnazjum 1km przebiegłem w 5 minut i ledwo oddychać mogłem. Niestety zegarek zostawiłem w innym mieszkaniu, ale jakieś 600m biegłem truchtem w 5.5 minuty i moja mama widziała po mnie jak zmęczony byłem i ciężko oddychałem a podczas biegania mogłem normalnie tylko jak byłem blisko domu już ciężko. Dobrze rozumiem, że osoby, które zachęcałeś do biegania miały nadwagę 20kg
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Tak miały nadwagę w tym ja 120kg ważyłem... tu nie chodzi aby biec szybko albo z przerwami, chodzi aby biec bez przerwy te 3km bez zatrzymani się, nawet jak byś miał biec je 30min, to masz chociażby lekko truchtać batdzo lekko ale masz ciągle biec tak samo i bez przerwy, 1km w 5min to ty bedxiesz jakoś za 2-3 miesiące biegać jeśli zachowasz regularność i to będzie mega dobrze, póki
  • Odpowiedz
@Lordon: dobra typie przejrzałem twój profil i jesteś zwykłym 0skarkiem i nie zrozumiesz pewnych rzeczy. Jak biegałem we wrześniu to najwolniejszym tempem, wolniej to bym szedł. Nawet w ogóle nie napisałeś jak wygląda technika w bieganiu tylko, że trzeba umieć biegać, jak się biega codziennie to się myślenie zmienia, ale jak się zaczyna to trzeba robić przerwy 1-2-3 dni i wolno bez zatrzymywania. I w ogóle od zmiany myślenia to jest
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: I tak masz biec! Nawet wolno, ale masz biec, technika na początku nie ważna ale najlepiej jak byś lądował na śródstopie, i łokcie trzymał przy ciele, jedynie do przodu do tyłu ręce, plecy proste, szyja prosto, broda równo, nie w dół nie w górę, ale na początku #!$%@? technike, ważne abyś się wkręcił i tyle, a myślenie się zmienia w #!$%@?, wchodzi lepsze samopoczucie, zadowolenie z sylwetki, temat do gadania,
  • Odpowiedz
@Lordon: nie mogę się doczekać aż mnie się sylwetka poprawi. Narazie ważę 75kg przy 183cm i nie mam sylwetki żadnej, ale jak schudnę od biegania to będzie dużo lepiej lepiej. Jak przez rok chodziłem na siłownię 3 razy w tygodniu to nic mnie to nie dało ani się nie wkręciłem a próbowałem 2 razy tak, ale w bieganie się wkręcę po 3 miesiącach. Nie znam Karasia, ale nie raz słyszałem że
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Teraz znowu sylwetki nie mam XD niestety 2020 był u mnie czasem odpoczynku a nie treningu niestety, ale już 15kg zrzuciłem jeszcze tylko 10 i będzie git, ale szczerze przez to że zacząłem ćwiczyć przestałem się aż tak bać gadać z dziewczynami, a po 15-20 rozmowie gadałem jak z kumplem i zawsze jakiś temat do głowy wpadał, a wcześniej ZERO, a to tylko dzięki większej pewności siebie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz