Wpis z mikrobloga

@Lordon: za pół roku bieganie codziennie zmieni moje życie o 180°? Bądźmy poważni. Rok temu byłem pewny siebie i moje życie wyglądało niewiele lepiej, ale wszystko się zesralo bo teraz już nie mam praktycznie do kogo się odezwą
  • Odpowiedz
@Lordon: dużo bab i normictwa pisze jaka to psychoterapia nie jest zajebista i zmienia życie o 180° po niej każdy ma super życie i w ogóle. A na tagu można przeczytać, że chłopakom nie pomogło, jeden gość pisał że po pół roku czuję się trochę lepiej, ale dalej jest samotny. Rad wykopowych ekspertów nie traktuję poważnie bo na mnie nie działają
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill


@przegro_pisarz: Serio? wiesz jak Ty masz problem, jak reszta frustratów co tu pisze? że się przejmujesz. Wstawiasz swoja fote na forum stulejarzy i pytasz czy moze byc xd ok jak masz 19 lat to to czas kompleksów ale serio, wyjdz z chaty, miej fajne zycie, nie bądź dziadem, laski same przyjdą. Czym mniej powaznie bedziesz je na poczatku traktowal tym wiekszy magnes bedzie.
pozdro i odlacz sie od tego
  • Odpowiedz
wyjdz z chaty, miej fajne zycie,


@gucio123456: dziękuję panie n0rmik przecież to takie proste XDDDD wystarczy wyjść z domu. Typie ja poza rodziną nie mam do kogo gęby otworzyć a wszyscy na studiach mnie olali. Ale pewnie wystarczy wyjść z domu mieć fajne życie. Co to dla ciebie fajne życie? Samotne spacery po osiedlu wieczorem?
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: ile masz lat? Każdy pisze swój scenariusz, już nie wiadomo jak ma wyglądać "życie normalnego człowieka", na pewno nie tak jak jest to lansowane w social mediach bo tam jest dużo obłudy.

Jak piszesz że rówieśnicy Ciebie wyzywają od spierdoksów, to pewnie dalej przerabiasz przymusową więzienna edukację w szkole, gdzie programowanie społeczne i nauka pod schemat miksuje sie ze #!$%@? towarzystwem. Znam bardzo dobrze te klimaty, trżeba swoje sie przemęczyć
  • Odpowiedz
@gucio123456: 19 lat. Szkołę skończyłem w kwietniu i jestem na studia a teraz. Na czym mam się skupiać? 2 razy w tygodniu pływam na basenie, codziennie ćwiczę w domu, próbowałem biegania we wrześniu, 2 lata chodziłem na siłownię nic to nie dało. Czytam książki, byłem dzisiaj na morsowaniu. To wszystko dlatego, że nie mam co z sobą zrobić. Jak chciałem z chłopakami ze studiów wyjść na pizzę to nie mieli czasu
  • Odpowiedz