Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Życie w Polsce będąc średnio atrakcyjnym mężczyzną nie jest proste.
W ostatnich latach wymagania kobiet znacznie wzrosły.
Wielu młodych mężczyzn jest w stanie im sprostać.
Jednak nie musimy się ograniczać do kobiet z Polski.
W ostatnich latach przyjechało do nas wiele pięknych i młodych Ukrainek które są traktowane jak tania siła robocza.
Trafiają dokładnie tam gdzie pracuje typowy #przegryw czyli na produkcję oraz do magazynów więc można poznać jakąś przy okazji pracy.
Już niedługo dzięki nowelizacji ustawy będzie przyjeżdżać ich więcej
Program Ukrainka+ dla wielu szansa na szczęśliwy związek.
https://praca.nowiny.pl/news/rzad-planuje-rewolucje-w-zatrudnianiu-cudzoziemcow-a-polscy-pracodawcy-juz-zacieraja-rece/

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
chemikorganik - Życie w Polsce będąc średnio atrakcyjnym mężczyzną nie jest proste.
W...

źródło: comment_1639858439x4lmEwPP9HQzpglsCJV3R4.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Orage: @piotr-ychy: Przeciętny koljega z Ukrainy wygląda gorzej od przeciętnego Polaka, więc pomijając aspekty ekonomiczne to typowa Ukrainka chętniej wybierze Polaka. Swojego czasu poznałem kilku Ukraińców, bardzo mi ich szkoda, bo to w większości dobre chłopaki, a muszą bardzo ciężko pracować, żeby nadgonić za zachodem
  • Odpowiedz
@Cezik93: I co z tego, że wygląda gorzej od przeciętnego Polaka? Typowy mokebe też wygląda gorzej od Polaka, a wśród p0lek ma branie. Poza tym ile wpuszczamy mężczyzn, a ile kobiet, jak wyglądają statystyki? Bo jeśli tak ma to wyglądać jak do tej pory to zostaniemy gośćmi we własnym kraju. Jeśli chcemy załatwić problem z przegrywami to wpuszczajmy tylko kobiety
  • Odpowiedz
@Orage: nie miałem na celu deprymowania Ukraińców, zresztą wspomniałem, że to dobre chłopaki. Miałem na myśli, że przeciętny Polak ma większe szanse u Ukrainki z wyżej wymienionych powodów
  • Odpowiedz
@Cezik93: Może ma może nie, też nie mam zamiaru nikogo deprymować. Patrząc obiektywnie to Polacy są lepszą partią od mokebe, ale część Polek wybiera wybiera tych drugich
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Ale tak szczerze to ukrainki mega oddają pod vibe na spotkaniach i w ogóle rozmowach. Totalnie inne zachowania niż Polki. Jakby było więcej ukrainek to tym lepiej dla Polski i mówię to na poważnie. 2 ukrainki uważają mnie za atrakcyjnego i legitnie to mówią, a od polki nie usłyszałem tego chyba przez 6 lat, a jeszcze nie zrobiłem glow upu.
  • Odpowiedz