Wpis z mikrobloga

Jest i ona!! #wykopaka
Moim mikołajem był @zbyszko17. Niezmiernie Ci dziękuje!
Tobie też życzę wszystkiego najlepszego w te święta :D

Z serami trafiłeś idealnie, bo rolada ustrzycka to mój ulubiony ser, jeżeli chodzi o inne sery niż po prostu żółte, więc idealnie, a KRÓL SERÓW Parmigiano Reggiano na pewno zagości na naszych wieczornych kanapkowych zapiekankach, prawda @Nicy? :D

Herbatki jeszcze nie próbowałem, muszę pokończyć te już otwarte, ale na ogół uwielbiam wanilinowy smak, więc tutaj też trafiłeś :D

Gra towarzyska to także strzał w dziesiątkę, bo w pracy zawsze w piątki graliśmy w różne planszówki całym zespołem (8 osobowym) - więc będzie jak znalazł jak już uda nam się wrócić do biura :)

No i kamień do pieczenia — nigdy nie używałem, i nareszcie będę miał okazję! Nie tylko do pizzy, ale i zapiekanek, a także chleba jak wspomniałeś w liście :D Obiecuje zawołać, jak upiekę na nim chlebek!

A z tymi pampersami to poplułem monitor jak czytałem xDDDD gorzka ale czasami prawda niestety.

Raz jeszcze CI bardzo dziękuję i mam nadzieje, że twój mikołaj także trafił z prezentami! Wesołych świąt @zbyszko17!!

#wykopaka #pokapake
Pobierz Kramarz - Jest i ona!! #wykopaka
Moim mikołajem był @zbyszko17. Niezmiernie Ci dzięk...
źródło: comment_1639835745RrK5XHnzEoXwS0nqFK0ADg.jpg
  • 5
@Zatwardzenie: ok, wygrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°). My ze znajomymi czasami wyjeżdżamy na domki w góry i jak weźmiemy Sabotażystę, to niektórzy potem przez dwa dni się do siebie nie odzywają, ale aż tak hardkorowo jak mówisz to chyba jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)