Wpis z mikrobloga

Co prawda narazie tylko 2 odcinki. W drugim faktycznie takie WTF, ale jak czlowiek dawno temu juz ogarnal i sie pogodził z tym, ze to będzie bardzo luźna adaptacja i sami producenci powtarzali to wiele razy to nie ma tragedii. Jeśli czlowiek sie nastawiał na wierna afaptacje to będzie bol dupy kosmiczny. Jakościowo jest poprawa w stosunku do 1wszego sezonu. Narazie nie jest najgorzej.

#wiedzmin
  • 6
  • Odpowiedz
jeśli czlowiek sie nastawiał na wierna afaptacje


@dodargobadzia: To pierniczenie o "wiernej adaptacji" to raczej wymyślają ludzie którzy nigdy nie czytali tych książek. Pierwszy tom Wiedźmina pt. Krew Elfów to jest cienka 150 stronicowa książeczka z materiałem na góra 3 odcinki a nie cały sezon. Jak ktokolwiek się mógł nastawiać na wierną adaptacje w tej sytuacji?
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorkill No dlatego puki co nie mam bólu dupy. Widać było juz po tej animacji ze robią swoje uni, ale tam np zapiekło mnie strasznie , głównie przez to ze wiedzmini raz byli #!$%@?, raz rzucali igni wielkości wieżowca, plus końcówka z geraltem.

Ale mowie, zobacze co będzie dalej. Narazie sie nie bede na siłę przypierdzielal.
  • Odpowiedz
150 stron to nie jest nawet połowa


@DoubleWu: Masz racje jest 290 stron wydawnictwa Super Nova , pomyliło mi się. Tyle że z tego jakieś 100 stron to kompletne pierdoły typu opowieść wieśniaków przy drzewie Druidów czy 30 stronicowa sraczka Triss.
Przecież chyba wszyscy się zgadzamy że to najgorsza książka z całej serii.
  • Odpowiedz
@Thorkill: U mnie troszke więcej kartek jest jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy najgorsza? Chyba się zgodzę, ale jak dla mnie nie odbiegała jakoś bardziej od kolejnych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz