Wpis z mikrobloga

@BOYAR: Oszalałeś? Nigdy przenigdy nie bierz w kfc żadnych box'ów, longerów i innych xD Te box'y "grande" to tylko w nazwie xD

tylko kubełki, ewentualnie burgery (òóˇ)
@BOYAR: Po zdjęcie ciężko mi powiedzieć czy na pewno dostałeś to co zamawiałeś, ale:
- zestaw kurczak z ryżem orientalny teryaki grande kosztuje u mnie 25zł w lokalu . Cena w lokalach może różnić się o jakieś 1-2zł. W dostawie też ceny są zawyżone o 1-2zł. Ty dopłaciłeś jeszcze ok. 6zł za colesława
- jest też wersja standard (czyli bez grande) i ona kosztuje u mnie 18zł (zestaw) i 11zł solo,
@BOYAR: No to czemu mogę dodać do koszyka ¯\_(ツ)_/¯ Przecież mogę tak zamówić i wątpię, że ktoś to będzie korygował. No chyba, że wypełnią kubeczek w połowie xD
Albo tak jak mówiłem, w konkretnym lokalu może być inaczej.
@Vadzior nie nie, zamówiłem duże, dostałem duże(według KFC) , ale ogólnie chodzi o to że gdy wyjąłem to z paczki to byłem przekonany że dali mi małe pudełko bo miało tylko 9cm i wyglądało jak wersja standard czy tam mała
..
@BOYAR: Wiem, ze zamówiłeś duże (grande) tylko może dostałeś mały kubeczek. Nigdy ich nie mierzyłem. A z porcji grande z napojem w zestawie za te 25zł ja jestem zadowolony, choć fanem bajtsów nie jestem.