Wpis z mikrobloga

Jest i ona! Moja własna #wykopaka #pokapake ʕʔ

Moim Mirkołajem okazał się @Modzian któremu z całego serducha dziękuje! Nie wyobrażasz sobie Mireczku jaki banan towarzyszy mi na pysku od momentu otworzenia Paczuchy! Powiem więcej! Prawdziwa euforia towarzyszy mi od momentu gdy przeczytałem od Ciebie list! Dowiedziałem się z niego że nawet mamy wspólną zajawkę czyli rower ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wraz z moją różową oraz chmurką dziękujemy za Ciepłe słowa oraz życzymy Tobie samych wspaniałości! Zdrowych, radosnych oraz pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!

No dobra… 3 wdechy i lecimy!

Poza wyżej wspomnianym listem dostałem również słodkości!
- Czekoladkę której jeszcze nie jadłem! (A lubię jeść :D)
- werthelsy z czekoladowym nadzieniem
- czekoladowo-pomarańczowo kulę, która intryguje mnie na tyle, że skosztuje ją jako pierwszą :D
- Pringlesy solone (Top)
- Żelki Haribo (które uwielbia różowa)
- Pianki Marsh Mallows (które uwielbiamy oboje wiec będzie dym :D)

Oraz! Krem de la krem!

Smartwatcha mi band 5! Który będzie mi towarzyszył zarówno na rowerze jak i podczas biegania! (ʘʘ)

Dziękuję raz jeszcze Mireczku! Jest to moja pierwsza edycja wykopaki ale z pewnością nie ostatnia!

P.S
Spotkanie na Mirko zlocie obowiązkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_16396832264lQbwNdB07IZno8k0VtaU9.jpg
  • 2
@BulinekOkraglinek: Cholerka Mireczku nawet nie wiesz jak sie ciesze ze paczka spasowała ()
Przyznam, ze cykalem sie troche czy Ci paczucha spasuje, bowiem pierwszy raz bralem udzial w tej zabawie ale odnosze wrazenie ze tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby słodycze smakowały a opadka się sprawdziła, wszystkiego dobrego Miras!

P.S do zobaczenia na zlocie mam nadzieje (