Wpis z mikrobloga

Studio Figura - niespodziewany lider w branży wellness

Dziś Studio Figura to prawie 350 punktów w Polsce i ponad 1000 na świecie. Marka znana jest szczególnie kobietom, które w gabinetach, walcząc o piękną sylwetkę, wygrywają coś więcej – zdrowie i spełnione marzenia. Studio Figura rozrosło się w ogromnym tempie.

Jak zaczęła się Wasza przygoda ze Studiem Figura?

Izabella Michalak, Prezes Studio Figura International: Firma powstała 15 lat temu. W Tarnowie Podgórnym otworzyłam gabinet modelowania sylwetki pod nazwą Studio Figura. Dziś mamy wielką sieć, która liczy ponad 330 gabinetów w Polsce i ponad 1050 na świecie. Oczywiście nie zrobiłabym tego, gdyby nie zespół, z którym mam ogromną przyjemność pracować. Dwa lata temu przekształciliśmy się w spółkę z o.o., spółkę komandytową.

Działamy na podstawie franczyzy, a więc każdy może być właścicielem Studia Figura. Nasza marka jest już tak mocno rozpoznawalna, że ludzie sami się zgłaszają i przy naszej pomocy otwierają gabinety. To oczywiście zasługa wspaniałego marketingu i szeroko zakrojonych działań.

Pierwsze urządzenia, a były to roll shapery, trafiły do mojego gabinetu w Tarnowie Podgórnym na samym początku jego funkcjonowania. Od tego się zaczęło. Pierwsza produkcja była skromna, produkowaliśmy w „garażu”. Dziś mamy dwie fabryki.

# studio figura Warszawa
  • Odpowiedz